Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mitől lehet ez? (Bővebben lent! )

Mitől lehet ez? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés

15éves vagyok.

Már sokszor történt az velem, hogy megálmodtam dolgokat, de az utóbbi időben(másfél év) egyre többször történik ez.

Most pedig furcsa módon az elmúlt két hónapban, valahogy nem úgy végződnek a dolgok mint amiket megálmodtam.: hiába van ugyanaz a szituáció a való életben, mint álmomban, de mégsem arra végződik mint amit megálmodtam, és nem értem miért történik ez velem, és egyre többször vannak rémálmaim, egyre többször fáj a fejem is...

Szóval az lenne a kérdésem, hogy vajon miért történik ez velem, mitől van/lehet ez!?

(A szüleimnek erről nem akarok nagyon beszélni, mert kissé félek hogy totál hülyének néznének.)

A válaszokat előre is nagyon köszönöm!:)


{UÍ.: Ja és komolytalan válaszokra nem vagyok kíváncsi!}


2011. ápr. 16. 12:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem, legalábbis én ebben hiszek ez azért volt, mert megálmodtál egy szituációs, és sokat gondoltál rá, és a tudatalattid arra törekedett, hogy ez megtörténjen, és megtetted.

De az nekem elég ijesztő volt, hogy voltunk a Magyar nyelv múzeumában, és ott van egy nagy Rákóczi festmény ha jól emlékszem és barátnőm leült az előtte lévő székre, másik barátnőm meg sokkot kapott, mert azt álmodta, hogy az a barátnőnk aki leült, az álmában ott ül egy kép előtt de csak a csizma látszik és pont a csizmánál ült az a csaj. Oda ült le a sok szék közül és pont úgy, hogy azt a csaj megálmodta.

2011. ápr. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Lucyka, köszönöm a válaszodat!

hm. érdekes... :))

csak furcsa ez így nekem, mert miután elmúltam 14 elkezdődtek ezek a dolgok, eleinte csak 'képek' villantak be, aztán utána egyre többször már megálmodtam dolgokat de valahogy az elmúlt két hónapban, meg minden másabb lett...sokszor félek, hogy megálmodtam és rossz volt és akkor most aztán mi lesz, de nem történt semmi...

2011. ápr. 16. 13:19

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!