Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, hogy már álmomban...

Mit jelent, hogy már álmomban is unatkozom? :S

Figyelt kérdés
röviden azt álmodtam, hogy a házban mászkáltam fel-alá és nem tudtam mit csinálni. vagyis unatkoztam.
2011. ápr. 13. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
úristen :D ennél még az is jobb ha nem álmodom :D..
2011. ápr. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
:D
2011. ápr. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
annyi, hogy túl unalmas az életed:D
2011. ápr. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
keress új munkát, tanulj nyelveket/ vagy bármit pl vmi tanfolyam?! keress vmi hobbit:D sportolás alapból jó dolog, ha nincs kedved hozzá, akkor horgássz, vagy vegyél valami állatot, amit le kell vinned sétálni. azzal még játszani is kell, az mellett tuti nem unatkozol.
2011. ápr. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval, ez annak a jele, hogy itt az ideje új elfoglaltság után nézni. :D
2011. ápr. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
lehet megpróbálkozom a zenéléssel vagy festegetek.. bár eddig is ezt csináltam:( azért köszönöm a válaszokat:)
2011. ápr. 14. 16:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha művészi beállítottságú vagy, akkor lehet alkotói válság jele is. Mindenképpen mozdulj ki a szürke hétköznapokból valahogy.... de ne művészileg!!! Keress valami olyan elfoglaltságot, akár 1 alkalomra is... ami valami új, de semmi köze az alkotáshoz.
2011. ápr. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ebben van valami.. akkor megyek élni vagy mi:) köszi a választ
2011. ápr. 16. 12:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!