Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez jelenthet valamit?

Ez jelenthet valamit?

Figyelt kérdés

Szisztok!

Már lassan 3 hete egy lánnyal álmodom, aki rendszerint fut utánam, vagy meg akar ölni az álmomban. Olyan is előfordult, hogy én futottam utána...Az "érdekes" hogy tisztán emlékszem az arcára. Általában nem emlékszem az álmaimra, de az utóbbi 3 hétben, majdnem az összeset megjegyeztem. A lánynak fekete haja volt és nagyon sötét szeme, egy kicsit olyan iráni beütése van a bőrének.Azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek ennek a "kergetőzésnek" mi lehet az oka(ha egyáltalán van) vagy mi lehet a jelentése. Annyira fura, mert egyik ismerősöm se hasonlít a lányra.


16/L


2011. ápr. 9. 01:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha az álom, a lakóhelyed közelében játszódik, akkor valószínü,(szerintem) hogy az meg fog történni! Ha viszont, meg távol játszódik, akkor nincs jelentősége, de oka van! Mégpedig:(szerintem) te félsz valamitől vagy valakitől, akivel már régebben is volt konfliktusod! Félsz tőle, hogy alkap vagy valami! Egyszőval üldőzési mániád van! Nézz vígjátékokat, nevess sokat, hallgass zenét, énekelj, és szerintem el fog múlni: Tudod: Az ének a léleg lélegzete!
2011. ápr. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Először is köszönöm a válaszod!

Nem a lakóhelyem közelében játszódik. És nincs senkivel konfliktusom, viszont mostanában sokat stresszelek az iskola miatt!Csak azt nem értem, hogy az iskolai problémáimhoz, hogyan jön ez a lány...

2011. ápr. 9. 21:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Szivesen! Nem tudom, hogy hogy jön az iskolához a lány, de valahogy mégis oda tartozik! Álmaid-at rengeteg dolog befolyásolja: régi emlék, leégés a suliban vagy az oviban sikertelenség, kudarc stressz..! Szabadulj meg ezektől! Mivel az életben bármi megtörténhet ezért van egy tippem: Sokat stresszelsz a suli miatt! Én ezt úgy gondolom, hogy amikor dogát írtok félsza attól, hogy nem jól sikerül! És ez játszik közben az álmodban csak úgy, hogyha nem sikerül, akkor üldöz valaki! Ez is lehetséges! De ha lefekvés előtt sokáig és nagyon erősen gondolsz valakire, vagy valamire akkor arról/róla fogsz álmodni
2011. ápr. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!