Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom? Kicsit...

Mit jelent ez az álom? Kicsit megijedtem.

Figyelt kérdés

Tegnap meg ma(azért így írom mert tegnap este 9-től ma hajnal 7-ig)azt álmodtam,hogy elmentem a nagymamámmal valahova nyaralni és a tengerbe voltunk és sétáltunk kifelé mert azt mondták földrengés várható.Bementünk a szállodánka majd kisidő múlva megjelent Isten,az emberek pedig letérdelve egy kört alkotva hajoltak meg előtte(Isen volt a kör közepébe)és mindenki meghalt sorban és én maradtam utóljára meg az apukám(aki egyébként nem él velem)majd mi is meghaltunk és "éreztem" ahogy a lelkem távozik a testemből és az ablakon akartam kirepülni épp,de anya felébresztett.És olyan szabadnak éreztem magamat miközben kilépett a lelkem a testemből.

És még volt ugyanez az álom,csak nem nagyon függ össze.Az volt,hogy Londonban élek most a valóságban,és az álmomban visszamentem Miskolcra a régi sulimba meglátogatni a többieket.Aztán ott láttam apát,de elbújtam előle(ő otthon lakik én meg angliában anyával)és aztán észrevett és megsértődött amiért elbújtam előle.Aztán próbáltam bocsánatot kérni tőle de elviharzott.

És ezután jött a "másik" álom.

Bocsi ha túl hosszú lett.


2011. ápr. 5. 21:12
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

szívesen :)

vagyis akkor feketék?

2011. ápr. 9. 11:37
 12/14 anonim ***** válasza:
A skinhead se nem fekete se nem cigány.... fehér :) kopasz a feje ezért is hívják még bőrfejűnek... általában rasszista megnyilvánulásaik vannak, újabban nagy hungaristáknak nevezik magukat, pedig közük nincs a hungaristákhoz.
2011. ápr. 15. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
értem,köszi hogy elmondtad :-)
2011. ápr. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Ez nagyon érdekes. Én úgy tudom, ha valaki álmában meghal, akkor az a valóságban is.
2011. ápr. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!