Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom? :- (

Mit jelenthet ez az álom? :- (

Figyelt kérdés

Pár napja álmodtam.

Egy hatalmas mezőn voltam. Fák, virágok nélkül. Egyszer egy hatalmas fényvillanás lett, és ketté nyíltak a felhők és megjelent Jézus...

Ekkor felriadtam sírva. Borzalmas élmény volt, most is sírok, ha erre gondolok.

És igazából az maradt meg igazán, hogy egyedül voltam, egyes egyedül...

Mit jelenthet? Nem tudom elfelejteni ezt az álmomat.


2011. ápr. 3. 09:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Az életbe nem érzed magad magányosnak? A magányos emberek sokszor gondolnak öngyilkosságra, és ha meghalsz mész a mennybe. Nekem is volt már fura álmom, de ez miatt ne sírj :( Nem lesz semmi baj :)
2011. ápr. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Akart valamit mondani. Van az az idézet, hogy : "A magánytól nem kell félni, csupán csak isten akar veled négy szem közt beszélni" :) A te tudatalattidban már eljött a megváltó :) Én a helyedben örülnék neki :) :)
2011. ápr. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Figyi!Lehet,hogy csak egy jel,hogy Krisztus veled volt,veled van és veled lessz!Semmi gáz,ha ilyet álmodsz örülj neki!!!
2011. ápr. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a biztató szavakat!
2011. ápr. 4. 18:38
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha jézus megjelenik álmodban, halgasd végig amit mondani akar! Ha Jézus Krisztus veled van, nem lehet semmi baj! Vigyáz örülj neki! Ha veled, mi rossz történhetne! Ő a megváltó! Bár ha velem történne ilyen, én is megijednék, hisz még sosem volt ilyenem!
2011. ápr. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Megint álmodtam: Azt, hogy megszállt az ördög. Olyasmi volt, mint az Ördögüző c. filmben.

(Ezt a filmet soha nem néztem végig, csak 4-5 éve néztem bele. Tehát nem hinném, hogy maga a film váltotta ezt ki belőlem!)

Mit jelenthet ez a két ellentétes álom???

2011. ápr. 10. 12:06
 8/10 anonim ***** válasza:
Középkorban ezzel magas papi pozícióba juthattál volna:)
2011. ápr. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Te nagyon szerencsés ember vagy,hogy ilyet álmodsz!

Egy biztos,hogy védelem alatt állsz és a lehetö legnagyobb erö alatt!Mondj érte hálát.

Az,hogy mit jelent,nem tudni,lehet,hogy valami meg nem bánt bünöd van stb...Beszélgess Jézussal.

2011. ápr. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Jajj, össze vagyok zavarodva...
2011. ápr. 12. 18:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!