Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mit jelent? (lent)

Isabella95 kérdése:

Ez mit jelent? (lent)

Figyelt kérdés
Volt egy álmom és az álomban rájöttem, hogy álmodok szóval tudatosan álmodtam, de nem tudtam befolyásolni az álmot és elég hosszú ideig nem tudtam felébredni pedig nagyon fel akartam ébredni. És elvileg a tudatos álomból bármikor fel lehet ébredni ha úgy akarom! Szóval miért történt ez??
2011. ápr. 1. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:

ez érdekes. én mindig benne akarok maradni hogyha jól mennek az események ha meg beüt a baj akkor meg feltudok ébredni. Lehet az volt a baj hogy tudtad hogy álmodsz de azt nem fogadtad el hogy a saját fejedben te vagy az isten és még mindig úgy gondoltál rá mintha ez nemcsak egy álom lenne. Olyankor hogyha annyira tudatodnál vagy de nem ébredsz fel próbálj valamit csinálni ami felébreszt. pl kezdj el pisilni. annyira már edzett vagy hogy nem vizelsz be de az inger miatt csak felébredsz.

volt egy film ami erről szólt hogy nem bírt rendesen felébredni de folyton azt álmodta hogy felébred. az volt a címe hogy waking life.

2011. ápr. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi, sokat segítettél! biztos igazad van :)
2011. ápr. 1. 22:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha álmomban rájövök hogy ez csak egy álom akkor legszívesebben fel sem ébrednék soha mert olyankor olyan világot hozhatók létre magamnak amiről eddig csak "álmodni" tudtam. És valóban az álmodban te magad vagy önmagad Istene.
2011. ápr. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen, de ez rossz álom volt és nem tudtam befolyásolni, pedig tudtam, hogy álmodok!
2011. ápr. 4. 18:33

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!