Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tudom hogy sok ilyen van de...

Tudom hogy sok ilyen van de mégis megénzné valaki?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam hogy először megtámadott egy hatalmas bika de én bezárkóztam a fürdőbe és nem tudott utánam jönni. Ezután a volt párom hívott hogy találkozzunk, elmentem barátnőm velem jött, ott a fiú szerelmet vallott és meg mondtam "hogy ebből elegem van" és otthagytam. hazamentem otthon vacsihoz készülődtem mikor hívott a fiú én meg nagyon bunkón vettem fel ő meg könyörgött hogy találkozzunk az anyjáéknál. Elindultam de beleestem valami alagútba ami tele volt hullákkal és kenyérrel. Enni akartam a kenyérből de az egyik hulla mondta hogy ha bátor vagyok akkor megeszem a sós krmplit amit nekem főztek. De én ezerrel tiltakoztam hogy nem ehetem meg mert hullamérgezést kapok és akkor nem tudok elmennni Hozzá. Többre nem emlékszem. Valaki tudna mondani valamit hogy ennek mi lhete a jelentése?
2011. ápr. 1. 08:46
 1/3 öregvarázsló ***** válasza:

Valakinek talán beleszóltál az életébe, ami neki nem tetszett.Most valamiféle csapdát kíván állítani neked és kedveskedik, hogy belesétálj.

Figyeld a környezeted, légy résen.

2011. ápr. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jól írod,sok ilyen van.Mindegyikre azt lehet mondani hogy nincs jelentése,az álmok nem a jövőről szólnak hanem a múltról (kivéve ha vágyálom).

A tudatalatti csak abból tud összerakni egy álmot amit már átéltél,vagy ami foglalkoztat.Ez is egy zavaros álom valóságos és fiktív elemekkel.Zavaros álmok általában valamilyen érzelmet tükröznek,vagy érzelmi gócot mely nem lett kisimítva.Gondold át a volt pároddal való viszonyod,szakítást hogy mindent lezártál-e vele,és magadban.Ha igen,akkor egyszerűen csak az élmény utóhatása zavaros formában,a helyedben nem tulajdonítanék jelentőséget ennek az álomnak.

2011. ápr. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Összefogás ***** válasza:

Az álmod minden részében menekülsz, meghátrálsz valami elől.

A való életben túl gyengének érzed magad egy feladat megoldásához.

A sorsod elől nem menekülhetsz el, nézz szembe a problémával, és vállald fel azt.

2011. ápr. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!