Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az mit jelenthet, ha arról a...

Az mit jelenthet, ha arról a lányról álmodtam akire vágyok?

Figyelt kérdés

Olyan volt, hogy álmomban oda mentem hozzá és leszólítottam,

és elkezdtünk beszélgetni, de nem volt semmi értelme ennek az álomnak.


Ennek lehet valami jelentése?


17/F


2011. márc. 28. 20:35
 1/5 Celestial ***** válasza:
Lehet. Pontosan az a jelentése, amit leírtál. :) Szerintem menj oda ahhoz a lányhoz és kezdj el vele beszélgetni, hiszen erre vágysz.
2011. márc. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Azt jelenti, hogy vágysz rá! :D

Már a tudatalattidba is beszivárgott annyira, hogy vele álmodj.

Tedd azt, amit az álmodba. Menj oda, szólítsd meg, és tegyél a dologért, hogy közelebb kerülj hozzá. ;)

2011. márc. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kanos vagy.
2011. márc. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 BlackSword ***** válasza:
Ennek kérlek szépen az a jelentése, hogy két nap múlva a Föld felé tartó meteorit a Jupiter gravitációs erejét kihasználva átkel a kisbolygó övezeten, és orbitális pályára áll a Mars körül, majd kiüti annak egyik holdját, és négy holdja lesz, melyből kettő pozitív, kettő pedig negatív irányban fog keringeni...
2011. márc. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
arra utal hogy egy félénk gyerek vagy aki még egy lányhoz sem mer odamenni, azt álmodtad amire a valóságban is vágytál hogy oda menj hozzá és beszélgess vele,
2011. márc. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!