Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az mit jelent, ha álmomban...

Az mit jelent, ha álmomban Istennel szerelmeskedtem?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok vallásos, nem hiszek Istenben, így én elfogadhatónak tartom azt a nézetet, miszerint Isten nő nemű. Ahogy azt is, miszerint Isten egy kacsacsőrű emlős (South Park).


Na a lényeg, hogy álmomban éppen dugtam egy csajjal, és amikor ránéztem az arcára, akkor egyszerűen csak tudtam, hogy Ő Isten. Ez esetleg jelentheti azt, hogy a 2012-es világvégénél pozitívabb besorolásba kerülök, mint szaporító fénymunkás?


19/F


2011. márc. 28. 13:45
1 2
 1/12 bix ***** válasza:
lehet hogy ébren voltál és tényleg megtörtént. a kokainnak vannak ilyen hatásai, haver egyszerre volt budhával mohameddel ás yodával. azt mondta yoda nagyon kis bevállalós darab:)
2011. márc. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok homokos, hogy budhával mohameddel és yodával szexeljek, de ezek szerint a haverod igen. Vagy csak LB, ha drog hatására flesselt ilyet :)


Amúgy nem kólázok, az már kemény drog, én csak Shiva természetes, zöld füveivel élek.

2011. márc. 28. 14:08
 3/12 anonim ***** válasza:
meleg vagy. isten férfi. XD
2011. márc. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
yoda bevállalós XD én is küldenék valamit bazz csak hát nincs keret.
2011. márc. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 tetris ***** válasza:

Az álmokban megjelenő dolgok tudatalatti üzeneteit hordozzák. Az álmod alapján végtelenül öntelt lehetsz, aki olyan nagyra tartja magát, hogy szexpartnernek csak egy Istenség lehet méltó hozzá.

Talán egy kis szerénység nem ártana. És annak is eljött az ideje, hogy elgondolkozz azon, hogy a drog milyen mértékben torzította el máris a személyiségedet. Pedig a fű még csak nem is a legpusztítóbb drog.

2011. márc. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

14:46


Nem hinném, hogy öntelt lennék, mivel ahogy leírtam, én nem hiszek Istenben, így ez kábé olyan, mintha Hófehérkével vagy Csipkerózsikával keféltem volna. Mind három személy nálam egyenlő valóságalappal bír. Sőt, az utóbbi kettőben jobban hiszek :)


A fűnek egyébként nincsen semmilyen közvetlen személyiség romboló/módosító/torzító hatása. Az más dolog, hogy elkezdesz rasztafárikkal haverkodni, mert utána rájössz, hogy milyen jó fejek. Mondjuk szerintem nem annyira, főleg, hogy utálom a Raggea zenét. Szóval ne menj szerintem bele olyan témába, amiről semmit se tudsz, legalábbis a kijelentésedből arra következtetek, hogy életedben fű közelében se voltál, csak "olvastál" vagy "hallottál" róla valamit és azonosítottad a kemény drogokkal.

2011. márc. 28. 15:02
 7/12 tetris ***** válasza:

Igen, igazad van. Tényleg nem voltam még fűnek a közelében sem. De közel ennyi idős az egyik fiam, és nagyon aggódnék, ha drogozna. Ezért aztán így anyáskodok feletted.

Édes fiam! Ne drogozzál!

2011. márc. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
azt hogy te zaklattál a legutóbb éjjel , pedig fájt a fejem..
2011. márc. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem álmodban nem azt tudtad hogy Ő Isten, hanem hogy isteni.
2011. márc. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

16:25


Köszönöm az aggódást :)

De amúgy vigyázok én magamra. Tudniilik, miután elkezdtem "élni" vele (ami azt jelenti, hogy néha alkohol helyett azt fogyasztunk haverokkal), azóta van egy angol előrehozott 89%-os középszintű és egy informatika előrehozott 90%-os középszintű érettségim. A BME-re készülök, az építőmérnöki karra, és úgy látszik, simán bejutok majd.


Szóval a fű nem butít le, mint ahogy azt sokan hiszik, sőt, igazából még a piánál is veszélytelenebb. Nem megyek bele miért, legyen elég annyi, hogy füvezés után, akármennyit szívtam, még sosem voltam másnapos, és sosem hánytam tőle.

2011. márc. 28. 19:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!