Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Minden 3. álmomban gyilkolok,...

Minden 3. álmomban gyilkolok, de ált. Nem halnak meg. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Szinte már csavargatom az illetőben (vagy éppen a szörnyben) a kést, és mégsem hal meg. Nem nézek ilyen filmeket és nem játszom ilyen játékokat.
2011. márc. 15. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:
előfordul hogy napközben nem tudod levezetni az összes energiádat,agressziót, és megpróbálod álmodban kiadni magadból
2011. márc. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Rosszul csinálod!
2011. márc. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
47%
elmebeteg vagy:D
2011. márc. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Pippike válasza:
Válts fegyvert:-)
2011. márc. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A rossz álmok egy régi csúnya, vagy nem szép emléktől is előjöhetnek! Volt már nekem is ilyen! Ma azt álmodtam, hogy én vagyok egy olyan James Bond szerüség, van két ember egy időj nő megy fiatal gyerek, akit ráültetnek a rablók egy székre lekötözik, majd egy lebegő vízbe felemelik és megfullasztják őket! Én megmentettem őket, és érdekes módon8ez egy barlangban volt) És a barlang lyukából ahová a betörő menekült kijöttek az osztálytársaim, egy-egy portőrlővel a kezükben és valami ilyesmit mondtam: Balázs, ezt el kellett volna olvasnod! Érdekes mi?
2011. márc. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gyakran csak azért van, mert napközben stresszelsz pánikolsz, és ettől minden hülyeséget belevernek a fejedbe!
2011. márc. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha meg akarod ölni őket, kés helyett próbálkozz mással.


Én pl. egyszer azt álmodtam, hogy Amerikában vagyok és a spanyolok megpróbálják kinyírni az indiánokat akikkel élek. Már jöttek fel, és biztos voltam benne, hogy mindenkit kinyírnak, de aztán rájöttem, hogy csak álmodok. Akkor minden indiánnak adtam egy rakétavetőt (hirtelen ez jutott rszembe xD) akik legyőzték a spanyolokat. XDD

2011. márc. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
sajnálom, de nem tudom irányítani az álmaimat. engem nem az érdekel, hogy miért nem halnak meg több 100 szúrástól sem, hanem, hogy miért álmodok ilyeneket, h ott vkinek meg kell halni...?
2011. márc. 22. 09:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!