Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit kell tennem hogy álmodjak?

Mit kell tennem hogy álmodjak?

Figyelt kérdés
És hogy emlékezzek is rá.Olyat hallottam hogy sok cukrot kell enni, meg hogy tejet kell inni sokat. De nem tudom, mert nem igazán válnak be. Ha valaki tud valamit annak köszi.
2011. márc. 13. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindenki álmodik minden éjjel, legfeljebb reggel nem emlékszik rá. Én egy évben max. 3-4 álmomra emlékszem, de ma már tudom, hogy akkor annak "oka" van.
2011. márc. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De én meg is akarom jegyezni az az igazság.
2011. márc. 13. 19:21
 3/9 A kérdező kommentje:
Mert benne vagyok nagyban élem de aztán ahogy felébredek már rögtön elfelejtem. :((
2011. márc. 13. 19:21
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tarts füzetet,tollat az ágy mellett.Miután felébredsz álmodból,biztos,hogy legalább egy kis részletre emlékszel,azt ismételgesd magadban,el ne felejtsd,legjobb,ha azonnal leírod.az se bej,ha először csak egy-egy kis kép,szó ugrik be álmodból,írd le azt is,gondolkozz el rajta,hátha fog még jönni több emlék.aztán majd idővel belejössz.
2011. márc. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Közvetlenül elalvás előtt mondogasd magadban, legalább 3x, hogy mikor felébredsz emlékezni fogsz az álmaidra. Nekem sikerül, ha akarom.
2011. márc. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az addig okés lenne, hogy azonnal leírja, de én sokszor vagyok úgy h az érzés bennem van, s miután próbálnám megfogalmazni, s szinte azonnal elillan.

Talán tényleg koncentrálj rá, hogy emlékezz rá.

2011. márc. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi nektek.!!!
2011. márc. 14. 16:45
 8/9 Klüti válasza:
én azt olvastam valahol, hogy ha emlékezni akarsz az álmodra, akkor ne mozdítsd meg a fejed, amikor felébredsz.
2011. ápr. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
kössz nektek!!!
2011. ápr. 24. 21:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!