Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ki tud repülni álmában?...

Ki tud repülni álmában? Milyen magasan?

Figyelt kérdés
És hogy repül fel, hogy landol? :D Komolyan érdekel, én rengeteget repülök álmomban, és durva jó.
2011. márc. 10. 22:22
 1/7 Mentifantezsvér válasza:
Én igazából mindent tudok álmomban...repülni...villámgyorsan futni...gondolatot olvasni...gumihajlékonnyá vállni..:D és annyiran barók :D imádok álmodni mert mindíg izgalmasat és extrémet álmodok xD
2011. márc. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Repülni tényleg elég jó. Én általában a karjaimmal repülök, mintha szárnyak lennének. :) Van hogy csak pár centire a föld fölé tudok felemelkedni, de repültem már emeletes házak felett is.
2011. márc. 11. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én csak egyszer álmodtam, hogy repülök (illetve lehet, hogy többször is, de ez maradt meg bennem), és tényleg baromi jó érzés volt.:D Pláne hogy nagyapámék kertje fölött repültem, és virágoztak a fák és a növények, és full színes volt minden.:D Tehát még a "látvány" is szép volt. Csak volt egy kis bökkenő; ahogy repültem, egyre rövidebbek lettek az ujjaim.xD
2011. márc. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Gyerekkoromban többet repültem, mint manapság. Bármilyen magasra összejött, csak a felszállással volt gond.

Most már inkább csak lebegni tudok, ha olyan az álmom, vagy épp tudom irányítani.

21/L

2011. márc. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem olyan volt többször is, hogy nekifutásból ugrok egyet és nagyon magasra kerülök, és a levegőben is maradok egy jó darabig. aztán ahogy szépen nagyon lassan földet érek egy újabb ugrással ismét repülök. :) Imádtam.
2011. márc. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 makika87 válasza:
Nekem olyan szokott lenni, h szökkenve jobbra, balra mozgok és egyszer csak fent vagyok a levegőben..a fákat nézem felülről és a kerítéseket, h neki ne menjek..magasra ritkán megyek, mert félek álmomban valamitől nem is tudom..tériszonyom nincs, akkor nem repülnék..ha üldöznek akkor nehezebben emelkedek fel, de mindig sikerül és csak akkor kelek fel, ha haza értem vagy oda ahova menni akartam :) nem is tudom miért vannak ilyen álmok, mi értelme van annak, repülök..:) amúgy arra a mozdulatra amikor épp fel akarok emelkedni, így tök hülyén hangzik, de emlékszem.. A testemmel.. Vagy nem is tudom hogy mondani..a fejemet jobbra a labaimat balra lóbálom vagy nem is tudom, es egyszer csak fennt vagyok..:) akkor nehezebb a repülés ha álmomban bele gondolok, h most én mit is akarok csinálni??!! Na mindegy frankó nagyon, és az értelmére nagyon kíváncsi lennék :))
2013. júl. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én már sokadjára álmodok olyat, hogy repülök, de ez olyan, hogy neki kell futnom a földön és előre kell dőlnöm és a levegőben úszni a kezeimmel, mintha meg kellene lovagolnom a szelet, aztán nehezen, de össze jön, hogy úszok a levegőben, mindig kicsit magasabbra, de vigyázni kell, hogy nehogy túl magasra repüljek, nem tudom miért :) Most beszéltem egyik ismerősömmel, ő is ugyanezt álmodta.. nem tudom mit jelent ez.. Én is repültem már a házunk felett, de lassan vissza kellett ereszkednem, de nem tudom miért...
2015. jan. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!