Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Egy álom miatt szerelembe...

Egy álom miatt szerelembe lehet esni?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem ezt, mert kisebb haveri körben volt egy kis összejövetel, iszogatás filmnézés semmi több. Volt ott egy srác aki igen jól néz ki, de még soha nem gondoltam rá, hogy tetszene ugyanis 2 éve barátom van. Másnap éjszaka vele álmodtam, hogy flörtöl velem és azt mondja nekem, hogy akar engem és kíván és én is akartam őt, de a barátom folyton a közelben volt, csak arra vártam hogy odébb menjen és megcsókolhassam ezt a srácot. Azóta mióta felkeltem folyton ő jár az eszemben, és arra gondolok milyen jó lenne ha tényleg megtörténne, de mégis bűntudatom van a barátom miatt.
2011. márc. 7. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne?
2011. márc. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Simán! Velem is volt ilyen. Majd elmúlik.
2011. márc. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Wolfgang válasza:

Igazából valószínűleg fordítva történhetett a dolog.

Szerelmes lettél bele, de a tudatos éned elnyomta az érzést a barátod miatt. Ez az érzés jött elő a tudatalattidból, álmodban amikor a tudatos kontroll sokkal gyengébb. Ez után viszont már bekerült a tudatodba, és már nem tudod elnyomni magadban. Remélem segítettem. :)

2012. márc. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!