Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelentenek ezek a fura álmok?

Mit jelentenek ezek a fura álmok?

Figyelt kérdés

4-5 napja minden éjjel nagyon furákat álmodok..(pedig régebben nem is nagyon szoktam emlékezni ezekre)..pl.olyat hogy egy ballagáson voltam és egyszer csak kigyulladt az egész épület és menekültünk..és volt ott egy öreg férfi aki megette az embereket, és mivel én láttam őt utána engem üldözött.:S

A másik álmomban egy börtönben voltam és folyamatosan megszöktem és mindig visszavittek..

Ma éjjel meg vmi olyasmit hogy a nem tudtam kinyitni a szemem..és amikor sikerült kinyitnom akkor teljesen be volt vérezve..ennél egyből felriadtam.


Tudom hogy semmi közük egymáshoz az álmoknak de mindig vmi rossz történik és nagyon ijesztő..talán ti tudtok vmi ötletet hogy mitől van ez és jó lenne tudni hogy mit jelenthetnek.:)

Előre is köszi a válaszokat.:)


2011. febr. 27. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Neked kell tudni, hogy mit jelenthetnek álmaidban az egyes jelenetek, szereplők. Ezt megtudni persze maga az álomfejtés szerintem. Elsőként ki volt, kire emlékeztetett a vénember, vagy tűz mit jelenthetett és így tovább.
2011. febr. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
zavaradottságot. Ezt komolyan mondom
2011. febr. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Sose konkrétan nézd, hanem próbálj meg kicsit elvonva megmagyarázni. Szerintem a menekülés a bizonytalanságra, döntésképtelenségre és az emiatt adódó feszültségre vonatkozik. vagy akár bármilyen dologra, ami elől "menekülsz".
2011. márc. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!