Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Fogkiköpős álom. Mindenképp...

Fogkiköpős álom. Mindenképp halált jelent?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy egy járólapos földön négykézláb vagyok és vért köpök és 3 fogamat is kiköptem. Borzalmas volt. Tudom, hogy a fog elvesztése valami halált jelent, de úgy olvastam, hogy a fog kiköpése valami mást. Tudnátok nekem segíteni?
2011. febr. 26. 15:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Semmiképpen nem jelent halált. Habár ez egy nagyon gyakori álom, sokszor előfordul az embereknél, úgyhogy szinte bármilyen eseményt össze lehet vele kapcsolni, így természetesen azt is, ha véletlenül pont akkor veszítjük el egy rokonunkat. De ennek semmi köze a fogelvesztéses álmokhoz.


Amúgy nekem gyerekkorom óta visszatérő álmom volt sokáig, hogy kiesik egy-egy fogam és soha semmilyen haláleset nem kapcsolódott hozzá, pedig volt, hogy hetente többször is álmodtam, szóval ne ijedj meg és ne dőlj be ennek a butaságnak.


Úgy tudom, ezek az álmok legtöbbször félelmet, szorongást, energiavesztést, önbizalomhiányt, esetleg szégyenérzetet jelenthetnek.

2011. febr. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 TheAnonymus11. válasza:

Jól van dr.Fraud itt van.

1-szer is mindenki álma másról és más jelentéssel valamint szimbólumokkal bír.

Úgyhogy arra a kérdésre,mit feltettél,csak TE tudhatod a választ...

Javaslom vezess álomnaplót annak függvényében,hogy miről álmodtál,valamint mi történt a rá következő napon.

Ebből kikövetkeztetheted.

Sok Sikert.

2011. márc. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!