Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért üldöznek medvék?

Miért üldöznek medvék?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor visszatérő álmom volt, hogy medvék üldöztek, illetve medvék elől kellett menekülnöm vagy eljutnom valahova úgy, hogy nehogy észrevegyenek. Vagy álmomban bekerítették a házunkat, és bezárkóztam a házba. Mit jelenthet? Köszönöm! :)
2011. febr. 23. 08:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem alszol macival? :D
2011. febr. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Leszel resto?
2011. febr. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Végül is a férjemet Macinak hívom magunk között, de ez az álom már lány koromban kezdődött. :D :D A második hozzászóló kérdését nem értem. :)
2011. febr. 23. 09:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Rejtett vágyat jelent a mackós pasikhoz illetve lányokhoz.
2011. febr. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Esetleg a férjedet beőltöztethetd macinak egy szerepjátékon.
2011. febr. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vagy csak megálmodtad a halálodat.
2011. febr. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi! :D :D :D Majd megkérem a férjemet, hogy öltözzön be macinak, én végigkergetem a lakáson, és jól elagyabugyálom. Szembenézek a félelmemmel. :D
2011. febr. 23. 11:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerény véleményem szerint valamilyen gyerekkori dolog lehet, nem láttál olyan filmet, vagy rajzfilmet, akármit amiben egy medve megijesztett? Lehet, hogy van valamilyen lappangó félelmed a medvéktől. Próbálj meg elmenni egy állatkertbe a pároddal, és nézzétek meg a medvéket! Ott szembesülsz az álmoddal (félelmeddel?).
2011. febr. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!