Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom vele? és mit...

Miért álmodom vele? és mit jelent ez?

Figyelt kérdés

Még fél éve volt egy fiúm aki 2 hét után szakitott velem, de én még mindig érzek iránta valamit és képtelen avgyok elfelejteni(pedig azota volt már más fium is...)

Pár hónapja egyik éjszaka álmodtam azzal az első fiummal (hogy csókolózunk)... először még nem is annyira vettem figyelembe ezt az álmot... következő este is vele álmodtam, már kezdtem gondolkodni azon hogy miért álmodom ilyeneket? aztán már nem álmodtam vele sokáig... az elmúlt napokban megint vele álmodom... és mindig olyat ami a szerelemmel kapcsolatos... igaz kellemes ilyeneket álmodni, de egyben aggasztó is, és szeretném tudni h jelent-e ez valamit, és ha igen akkor mit? előre is köszönöm :)


2011. febr. 21. 22:47
 1/1 anonim ***** válasza:
ez azt jelenti, hogy nem tudod kiverni a fejedből. csak két hétig jártatok, neked ő lehetett volna az első nagy szerelmed.
2011. febr. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!