Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom mindig vele?

Miért álmodom mindig vele?

Figyelt kérdés
A volt barátommal két és fél évig voltunk együtt 1 kisebb és egy nagyobb szünettel, de a szerelmünk káprázatos volt. Az én életemben viszont új szakasz kezdődött másik városba költöztem, ő pedig otthon maradt. Szakítottam vele mert már úgy éreztem,h nem működne a dolog és akkor ismertem meg a jelenlegi páromat 1(éve) a volttal pedig csúnyán összevesztünk. Körülbelül 2 hónapja viszont szinte minden este az exszel álmodom, pedig a kedvesem ott fekszik mellettem és imádjuk egymást, komolyan gondolunk a jövőre nézve. A sebek viszont felszakadtak, és egyre inkább fáj és érthetetlen számomra az egész.
2011. aug. 11. 21:29
 1/3 bix ***** válasza:
mert akár csak tudat alatt de foglalkoztat. ennyi. igazából nem zártad még le magadban, vagy csak láttál fényképet hogy valaki mással van, stb. én sokkal hosszabb kapcsolatra kaptam meg a pontot, mai napig is van hogy álmodok az exel. mondjuk én ezt az emléket valamilyen szinten szándékosan is stimulálom, edzésen egy régi klasszikus zenével egyből beborulok annyira hogy meghozza azt a teljesítmény többletet ami épp kell.
2011. aug. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem megoldana mindent egy jó kis közös beszélgetés mind a két emberrel.
2011. aug. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A közös beszélgetés nem lenne rossz ötlet, de az ex szóba se áll velem mióta a másik sráccal vagyok. Azért nyomaszt ennyire a dolog mert mikor szakítottunk, megfogadtuk, hogy mindig számíthatunk egymásra. Hát jah ő számíthatott rám, de amikor én voltam bajban, hagyott volna megdögleni az út szélén. Több volt köztünk annál,hogy ezt érdemeljem. Na de mindegy. Köszönöm mégegyszer a válaszokat:)
2011. aug. 12. 11:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!