Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés

Gépeztem és találtam egy olyan programot amivel atom bombát rakhatok ahova akarok és ki is próbáltam New Yorkon. A Time Square közepére raktam a jelzést a térképen. Vártam várta, néztem a híreket de nem volt semmi aztán kiderült hogy úgy mint ha letöltene, úgy tölti fel az adatokat és időbe telik. Aztán megtörtént a robbanás, a neten tudtam meg, mindenhol erről volt szó.


Volt egy második álmom is. Nem emlékszem pontosan, csak hogy középkorban játszódott és harcos voltam. Egyszer egy templomban voltam ahol volt egy pap de a ruháján átlehetet látni mint egy szellemen de mégis fekete volt. Aztán egy búzamezőnél vagy nemis tudom hol voltam ahol volt két kard a kezemben és egy gonosz embert kellet megölni de alig lehetett megvágni/megszúrni. Volt 2 társam emlékeim szerint az apám és a bátyám szerepét töltötték be (nincs is bátyám). Egyszerre szúrtunk az emberben és tisztán emlékszem, hogy megforgattuk benne a kardokat és meghalt.


2011. febr. 20. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem néztél valamilyen filmet? Szerintem nincs jelentése.
2011. febr. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem szoktam tv-t nézni. és nem játszottam hasonló jellegü játékkal sem.
2011. febr. 20. 12:50
 3/6 emlya ***** válasza:

Abban biztos vagyok, hogy fiú vagy.

Lehet hülyeség amit mondok, mert nem értek hozzá, de zámomra mind a 2 álmod azt ugallja, hogy van az életedben egy probléma, amit már nagyon szeretnél legyőzni, mert cak akkor nyugodhatsz meg, ha véget vetsz ennek a problémának.

2011. febr. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen fiú vagyok. ezen viszont elgondolkozom :D köszönöm
2011. febr. 20. 13:20
 5/6 emlya ***** válasza:
Szívesen. :)
2011. febr. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Varga Mária tünde ***** válasza:
Szia érdekesnek találom az álmodat az álmok mindig jelentenek valamit vagy vannak az intő álmok is amik arra figyelmeztetnek ,hogy vagy valami jó dolog fog veled történni vagy rossz.Az én anyosom Európa Főboszorkánya tanultam tőle egy jó pár dolgot.Komolyabban érdekel ez a dolog akkor írd meg a korodat és hogy mikor történt ez az álom és,hogyan ébredtél utána.
2011. febr. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!