Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom ezt? (lent)

Miért álmodom ezt? (lent)

Figyelt kérdés
Talán nem ide kellett volna írni de mind1. Álmomban amikor bajban vagyok, üldöznek vagy sietek valahova egyszerűn nem bírok menni, lelassulok és nem haladok sehova. Néha ha rámzárják az ajtót pl. akkor nem bírok beszélni sem és ilyenkor nagyon kétségbe esek és úgy érzem soha nem lesz vége. Napközben is zavarnak ezek az álmok, és tudom hogy az álmom zavar de nem tudom mit álmodtam csak zavar. Már nagyon idegesít amikor ezt álmodom :S
2011. febr. 16. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
erre én is kíváncsi lennék. én is gyakran álmodom, hogy nem tudok elszaladni valaki/valami elől, vagy nem tudok kiabálni!
2011. febr. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Valószínű,hogy vallami kísérti az embert,mindenkinek más,úgy lehet megszabadúlni tőle, ha szembenézünk félelmünkkel.
2011. febr. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem már nincsenek ezek az álmaim, viszont úgy 3 évvel ezelőtt nagyon gyötörtek. Ha az lelki bánat, gond okozza, akkor azt kell megszüntetni, de egy ismerősöm azt mondta, hogy ha kevés magnézium van a szervezetben, akkor az ember rosszat álmodik, kizárólag. Próbáljátok ki, hátha nektek beválik, vannak magnézium étrend kiegészítők, károtok biztos nem válik belőle, de ha megszünteti, hanem, mindenképpen a javatokra válik. Amúgy szerintem ha már magnézium, akkor olyat szedjetek hogy: magnézium + kalcium + cink, azzal biztosra mentek. Remélem segítettem.
2011. febr. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én még nem próbáltam ezt a magnézium trükköt amúgy, de az ismerősömnek, aki mondta, szóval neki a férjének bevált, aki már olyan rémálmiokat látott, hogy rángatózott a szeme, a keze, a lába, mikor a doki ezt javasolta neki. :)
2011. febr. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
első vagyok! épp szedek MagneB6-ot szóval hátha bejön nekem is:)
2011. febr. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
én a magnéziumosról nem hallottam, de nekem is voltak ilyen álmaim, nekem akkor azt ajánlották nézzek szembe azzal aki/ami üldöz. nekem segített már nincsenek ilyen álmaim(én pl: sajátmagam elől futottam). a problémáid így jelennek meg az álmaidban, ezt tudom javasolni neked:)
2011. febr. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, a szervezetből sokszor kifogynak az építő anyagok és ez hiánya okoz sok rossz dolgot,pl.a rossz álom stb.
2011. febr. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Pár hete voltam vérvételen és nem mutatott semmit, hogy valami alacsony lenne de majd utánna nézek.
2011. febr. 17. 12:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!