Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért lehetett ez? Mi történt?

Miért lehetett ez? Mi történt?

Figyelt kérdés

Nem tudom, jó kategória-e, de nem tudtam nagyon hova tenni....

Éjszaka arra ébredtem fel, hogy egy óriási levegőt vettem, mert majdnem megfulladtam... És mikor felébredtem, rögtön az volt a gondolatom, hogy nem kaptam levegőt éjjel, és hogy majdnem meghaltam.

Alig mertem visszaaludni, és mikor sikerült, ez mégegyszer megtörtént. Utána többször nem.

Mi történt velem?


Csak annyit még, hogy eléggé meg vagyok fázva, és az orromon nem nagyon tudok levegőt venni, mert kifújni sem tudom nagyon.... Van ennek köze hozzá?


Köszönöm előre is az értelmes válaszokat!

16/L


2011. febr. 16. 12:49
 1/4 A kérdező kommentje:
ez most fordult elő először velem, még nem volt ilyen.... :/
2011. febr. 16. 12:50
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztos a nátha miatt van.Az lehetett,hogy a szád csukva volt és az orrodon át sem kaptál levegőt.De nyugi, a reflexeid ilyenkor is működnek , úgyhogy felébredsz,nem fogsz megfulladni.
2011. febr. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! :)
2011. febr. 16. 12:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Hmmm, ez egy érdekes dolog, bár biztosan nem ezotéria. :) Lehet, hogy összefüggésben van azzal, hogy náthás vagy. Nálam párszor előfordult, ha nagyon mélyen aludtam, és a vegetatív idegrendszerem egy része is lekapcsolt. Tudom, hogy hülyén hangzik, de mással nem tudom magyarázni. (Olyan is előfordul, de szintén csak mély alváskor, hogy kinyílik a gyomorszájam, és kevés híján megfojt a tartalma. Megoldottam, stabil oldalfekvésben alszom. :) Máskor sosincs nyitva, tehát semmi reflux, vagy ilyesmi.) Ugyanakkor más jelek is mutatnak arra, hogy az idegrendszerem más, mint a "normális" embereké.
2011. febr. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!