Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jelenthet ez valamit? L/14

Jelenthet ez valamit? L/14

Figyelt kérdés
Sokszor álmodtam már a tavaly októberben elveszett cicámmal. Mindig azt hogy valahogy megkerül. De néha olyan valóságosnak tűnt éreztem a szőrét meg a csontjait ahogy álmomban megfogtam és bele is néztem a szemébe meg magamhoz öleltem. De ez sokszor előfordult már. Jelentheti ez azt hogy talán még mindig él és valamikor haza fog jönni, vagy csak úgy álmodom vele? Elalvás előtt nem szoktam rágondolni és napközbe se nagyon úgyhogy attól nem lehet. Szerintetek?
2011. febr. 10. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Hiányzik, és gondolsz rá, ezért álmodsz vele. Ennyi idő után nem valószínű, hogy megkerül. Mennyi idős volt, milyen nemű? Házban tartottátok, vagy kinti cica volt?

Én is álmodtam, hogy megkerült a cicám és aznap meg is lett, de ő csak 1 napra tűnt el.

2011. febr. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kb. 3 éves nőstény cica. Olyan kinti-benti cica volt. Minden nap volt kint az udvaron vagy lement a kertbe, hátsó udvarra de sokat volt a házban is.
2011. febr. 14. 20:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ideje lenne egy újabb macskát keríteni.
2011. febr. 28. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hivatásos álomfejtő vagyok. Az álmod azt jelenui, hogy szexelned kéne egy 16 éves fiúval valahol a XVII. kerben. Mekkora mák, hogy ,én pont az vagyok!
2011. márc. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Arra nem gondoltál még hogy az nem csak álom??

Lehet hogy a kiscicád szelleme jön el hozzád éjjelente.. :S

2011. márc. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

03.03. 20:56-os


Szerencséd hogy nem ismerlek! Ilyen dologgal viccelni?! Imsétlem:SZERENCSÉD hogy nem ismerlek különben kénytelen lennél nyitott szemmel aludni!!!!!!! Az uccsó kommentelőnek:hátborzongató is lenne! :S De nem hiszem h ilyesmiről lenne szó mert mindig nappal van az álmomban és házban soha nem vok mindig vhol kint látom meg, általában az udvaron ahogy fekszik a szőlőlugas előtt vagy a járdán fekve ahogy azt régen is tette. :(

2011. márc. 18. 18:14

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!