Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha a lánybarátomma...

Mit jelent, ha a lánybarátommal szexelek?

Figyelt kérdés
Pasi vagyok.Azt álmodtam,h a szobám ajtajában álltunk és ő ráfogott a péniszemre és elkezdte simogatni.Utána elkezdett orálisan kielégíteni,miközben a feneke a fejem mellett volt.Majd megfogtam a combját és áttettem a fejem fölött.69-es pózban folytattuk.És hirtelen felijedtem.Van barátnőm is
2011. febr. 10. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:
azt hogy szúrnád? o.O
2011. febr. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
azt ne mond hogy nem tetszik egy kicsit sem?!
2011. febr. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Na ezért nem létezik fiú lány barátság.Az egyik tuti akar szexet előbb utóbb.Sajnálom a barátnődet,hogy elhiszi ezt a csak "barát barátnőm" dolgot.
2011. febr. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tény és való,h jó csaj!De már vagy 5 hónapja nem láttuk egymást.És csak úgy feltűnt az álmomban!Régen a szexuális témákat is kibírtuk beszélni.Szőke haj,vékony formás fenék,mellei nem valami nagyok (elég kicsik)!De mindig is beindított amikor elkezdett németül beszélni,mivel sokáig kinnt volt németben és megtanult perfektül.
2011. febr. 10. 17:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Rád fér egy kis kiadós szex!
2011. febr. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kíváncsi volnék az is ennyire érdekel mikor mit jelent,ha a barátnőd valamit mond.Amit elsőre nem értesz.Mert esetleg kétértelmű...mert valami nem tetszik neki,vagy mert megbántottad.
2011. febr. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 tetris ***** válasza:
Látod, a tudatalattidból csak előjönnek az igazi érzések, amiket eddig elfojtottál. A valóságban nagyon is kívánod ezt a lányt, bár kettőtök között "hivatalosan" csak barátság van.
2011. febr. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Vmit csak takarnak az álmok,mert pl 11-én láttam a buszról ezt a leányzót!Pedig 5 hónapja egy pillanatra se láttam. :-D
2011. febr. 12. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!