Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok sokszor olyat,...

Miért álmodok sokszor olyat, hogy álmomban szexelek?

Figyelt kérdés

vagy normálisan csináljuk, vagy extrémen, visz van hogy öreg/idősebb pocakos dohányos erőszakos pasi, mindenáron meg akar toszni, de sosem sikerül neki... én meg olyankor csak állok, és nézem a földet... és SEMMIT nem csinálok, viszont nem akarok/tudok elmozdulni


ezek miért vannak?


2011. ápr. 14. 08:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hú nem vagyok egy nagy álomfejtő, de ez valószínűleg valamilyen elfojtott szexuális vágy lehet. Nem feltétlenül konkrétan az ami az álomban van. Renben van amúgy a szexuális életed? Nem kaptál esetleg valami egészségtelenül keresztény nevelést? Amúgy Freud és Jung, a pszichológia nagy klassziksai sokat írtak az ilyen álmokról.
2011. ápr. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyedül a szexuális álmokat nemlehet megfejteni.A többit részben.Semmit nem jelent,ezt jobb ha tőlem tudod.
2011. ápr. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én úgy tudom, azt álmodod, ami foglalkoztat. Természetesen ez lehet jelképes is, de lehet pl. hogy látsz egy képet, ami egy pillanatra megfog, aztán nem emlékszel rá, este mégis vele álmodsz. Ha viszont rendszeres, mindenképp számít. Érdekes kérdés, hogy van-e benne konkrét másik szereplő, tehát kötődik-e valakihez. A szex mindenképp egyfajta kapcsolat vagy kapcsolat utáni vágy kell hogy legyen, ha mindig ugyanazzal álmodod. Ha a szereplő mellékes, akkor talán érdekes lenne elgondolkodnod rajta ezen a területen mire vágynál, ez mennyiben tér el attól, ami jelenleg van, és esetleg hogy lehetne változtatni rajta.
2011. ápr. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert tombolnak benned a hormonok.
2011. ápr. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Nem kaptál esetleg valami egészségtelenül keresztény nevelést?"


Ez nagyon jó! :D:D

2011. ápr. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hát szexuális téren elég vicces, de én nagy étkű vagyok.

Jelenleg No-ban vagyok, messze a páromtól, amiket írtam, gondolom amiatt vannak, viszont tényleg gyakori, akkor is ha otthon vagyok, hogy úgy ébredek fel, hogy teljesen be vagyok gerjedve.. ill. egyszer volt egy spontán orgazmusom... éss.. hát ijesztő volt...


a szereplők nem tudom hogy kicsodák. inkább az érzések azok, amik nagyon élesek az egészben...


És hiába van kielégítő szexuális életem, volt, hogy felkeltem reggel, és szó szerint rámásztam a másikra, mert teljesen be voltam indulva....


talán egy jó psziho kéne?


A katolikus nevelésem meg meg van, igen.. köszöni szépen remekül van... az egész család olyan, egyedül a mi családunk lóg ki belőle... így talán csak az árnyéka vetül ki rám...


talán.. nem tudom :D

2011. ápr. 14. 14:38
 7/7 anonim ***** válasza:

Durva :)

Amúgy szexről én is rengeteget álmodom, és tök extrém pózok meg erotikus helyzetek, és sokszor nem is a párommal álmodom, hanem mással. Nem tudom, ennek mi lehet az oka, mert egyébként eszembe nem jutna megcsalni.

2011. ápr. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!