Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom? Mi...

Mit jelenthet ez az álom? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Szóval régebben is álmodtam már ilyet, elég sokszor, de ez még furcsább volt, mert ez egy álom az álomban a sokadikon. Vagy lehet nem is álmodtam, de ha ébren lettem volna, akkor nem kínzom magam így. Na, a lényeg:

Azt álmodtam, hogy alszom, úgy ahogy igazából is szoktam, kezemben a távirányító, meg a plüssömet ölelem. És egyszer csak felébredtem és olyan mértékű félelem tört rám (álmomban), hogy remegett mindenem. (Megj.: amúgy is szoktam arra ébredni, hogy remegek). Aztán be akartam kapcsolni a tv-t, és be is kapcsoltam, aztán megint felébredtem (tehát álmomban már másodszor ébredtem fel), és arra gondoltam, hogy "ezt tuti álmodtam, mert nincs bekapcsolva a tv", de a félelem még mindig ott volt, meg a remegés. Aztán megint felébredtem, harmadszorra, és azt hittem mindkét előző "ébrenlétem" álom volt, mert megint nincs bekapcsolva a tv, megint bekapcsoltam, mert egyszerűen rettegtem valamitől. És ugyanez mégegyszer, aztán TÉNYLEG felébredtem.

Az a furcsa az egészben, hogy álmomban nem szoktam azt gondolni, hogy az előző álom volt, ráadásul tulajdonképpen azt álmodtam, hogy álmomban azt álmodtam, hogy álmodok. Vagy valami hasonló:D Elég érthetetlen, tudom, de nem tudom máshogy leírni. Nem hiszem hogy ez nem álom volt, mert mindössze 1órát aludtam összesen, mielőtt felébredtem volna, és ugye a tv nem kapcsol ki magától, ha lekapcsolóra állítom, akkor is fél óra a minimum, szóval egy óra alatt sehogy sem kapcsolhattam ki-be a tv-t ennyiszer. Szóval egyrészt ez lenne a kérdésem, hogy létezik e ilyen álom az álomban, és hogy mit jelent?

A másik meg, hogy mi lehet ez a rettegés (ez a legjobb szó, mert sokkal durvább, mint a félelem) álmomban? Nincs ott velem senki, meg semmi, és azt sem tudom meghatározni, hogy mitől félek, csak félek.

A harmadik kérdés pedig, hogy mitől lehet az, hogy, amikor felébredek, úgy érzem, hogy remeg mindenem?


2011. febr. 9. 07:51
 1/2 drajki válasza:
szerintem add el a tévéded.
2011. febr. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A minap velem is volt egy oléyan álom, hogy rettegtem mikor felébredtem egy óra után. Nem tudom mitől... Borzasztó volt. :S Villanyt kapcsoltam és kuksoltam reggelig. Majd a párommal mikor találkoztam elaludtam és semmi nem volt... Sosem volt még ehhez fogható érzésem 24 év alatt. Remélem ez nem jelent semmit...
2011. febr. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!