Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van ez? Mit csináljak?

Miért van ez? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
11 éves fiam van és majdnem minden éjjel arra kelünk fel, hogy kiabál, üvöltözik, hogy "Ne öljetek meg! Hagyjatok békén!" aztán elkezd sírni, majd megnyugszik és visszaalszik. Reggel pedig semmire nememlékszik. Arra se, hogy sírt, arra se, hogy mit álmodott, Semmire! Volt már itt egy pap is hátha tud segíteni rajta, elhívtunk egy ilyen ördögűző féle embert is, de még mindig ez van. A pap szerint lidércekkel álmodik. Már nem tudom mit csináljak. Nagyon rossz majdnem minden éjjel erre ébredni. Valami ötlet?
2011. febr. 5. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán aludj egy két éjszaka mellette (tudom,hogy kínos de hátha igy nem fog kiabálni és sírni)
2011. febr. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Velem is ez a helyzet, dolgokat csinálok álmomban, aztán nem emlékszem reggel, nem hiszem, hogy megszállt volna valami... Felkelek, jövök-megyek, BESZÉLGETEK, nyitva van a szemem. Valami alvási rendellenesség, szerintem nem ezoterikus probléma. 31/N
2011. febr. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Először alvászavarhoz nem ördögűzőt meg papot kellene hívni, hanem az egészségét megvizsgálni. Ilyen jellegű problémák (rémálom, megszakított alvás) főleg stresszes környezetben fordul elő (aggódás iskolai stressz vagy más miatt, mélyen a tudatalattiba temetve).

Sedatif PC (homeopátiás szer)-t vagy alkati szereket próbáljatok, esetleg Bach-virágterápiát.

2011. febr. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az iskolában nem fenyegeti/zsarolja valaki?

Milyen filmeket néz, vagy könyvet olvas?

Először orvos kéne, csak utána pap. :S

2011. febr. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lefekvés előtt egy végbélkúp.
2011. febr. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Meg kellene próbálni, hogy legalább 1-2 éjszaka más helyen alszik, mondjuk ha rokonoknál vagy egyéb szálláshelyen ,ha megoldható lenne.És figyelni, ott jól alszik-e.Lehet,hogy nálatok van a házban "valami",amire így reagál.
2011. febr. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
18:11-es vagyok. Kiskorom óta van ez nekem is, több helyen aludtam már, mindig mindenhol megtörtént.
2011. febr. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
12 vagyok és én is sokszor járok alva, beszélek, kiabálok stb. nekem azt mondták h valamiféle nyugtalanság, probléma miatt is lehet, de állítólag ilyen korban szinte minden gyerekkel megesik.Mindenki azt mondja h majd kinövöm, szerintem ő is ki fogja!!
2011. febr. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!