Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez jelent valamit? (lent)

Ez jelent valamit? (lent)

Figyelt kérdés

Azt álmodtam,hogy egy játékban voltam ,de tök fura volt mert ide-oda "ugráltam" a sulim meg a játék között és egyszer még két oszt.társam is benne volt a "játékban" csak aztán eltűntek és egy kocsit vezettem ami aztán felrobbant de nem haltam meg. aztán megint a suliba találtam magam


ez jelenthet valamit? remélem érthetően irtam le XD


2011. febr. 4. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Kisfiam ez azt jelenti, hogy sokat játszottál a GTA-val. xD


Ennek semmi köze az ezoterikához, mindenki arról álmodik, ami foglalkoztatja valamilyen szinten.

2011. febr. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem, hogy minden álomnak jelentenie kellene valamit. El tudom képzelni, hogy esetleg túl sokat vacsoráztál, vagy olyan filmet néztél, ami egy kicsit felkavart, és ezért volt ilyen nyughatatlan álmod.
2011. febr. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
am én lány vagyok nem szoktam játszani ilyen autós játékokkal XD
2011. febr. 4. 09:21
 4/5 anonim ***** válasza:

Aáááááh xD bocsi :)

Hmm, akkor a tesód, biztos játszik ilyenekkel :)

Néha vannak az embernek rémálmai ok nélkül is... Szerintem az álmoknak semmi jelentése, egyszerűen annyiról van szó, hogy nappal is gondolkodunk dolgokon, aztán miután elalszunk tovább folytatjuk ezt a gondolkodást. Napközbe is jutnak hülyeségek az ember eszébe, így van ez éjszaka is :)

2011. febr. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az álmok nem jelentenek semmit, csak rólunk árulkodnak.
2011. febr. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!