Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

egy kis történet az álmom előtt, hogy lehessen kicsit komplikálni :)

16 éves lány vagyok, és van egy 28 éves fiatalember (innentől legyen M.), messzebb él tőlem, de a nap nagy részét vele töltöm neten keresztül, elég sokat beszélgetünk, és elég sok mindent megosztunk, megosztottunk egymással mind a múltból, mind jelenből, illetve a terveinkről is, szinte mindent tudunk a másikról. Ez a negyedik hónap, hogy ismerjük egymást, személyesen még nem találkoztunk, de mi tagadás, eléggé vonztuk egymást, sok a közös, mind szemléletben, mind dolgokban amiket szeretünk, stbstb. Nagyon megkedveltük egymást, roppant értékesnek tartjuk a másikat.

Tudni kell róla, hogy nem könnyen fejezi ki az érzelmeit, legtöbb kapcsolatában akár 4-5 hónap is kellett, hogy elhagyja a száját a bűvös szeretlek szó.

Több mint barátság a kettőnk közötti kapcsolat, de még nem szerelem, bármi lehet belőle. Valamelyik nap mondta nekem, hogy sosem volt még ilyen hosszabb ideig. Vágyik a társaságomra, velem akarja tölteni (legszívesebben személyesen, de amíg csak így van rá lehetőség, neten keresztül) a napjait. Még a barátaival szervezett program helyett is inkább velem lenne.


Szóval, az álmom a következő:

Nem sok mindenre emlékszek belőle, csak arra, hogy együtt töltöttük a napunkat, majd nála kötöttünk ki, filmet néztünk. Felálltam, hogy kimegyek a mosdóba, de picit megszédültem a hirtelen felállástól, és a falnak dőltem. Ekkor ő odajött hozzám, mélyen a szemembe nézett, és megcsókolt. Ám mielőtt megcsókolt volna, meglepetésemre azt mondta: szeretlek.

Azon nyomban felriadtam, felültem, és meglepetten jegyeztem meg magamnak: kimondta.


Mi a véleményetek erről az álomról? Lehet alapja, hogy ezt mondta, vagy inkább csak az én elmém szeretné, hogy ezt mondja, így érezzen? Esetlegesen én érzek így?(vonzódok hozzá, de nem érzem hogy szerelmes lennék)


Köszönöm szépen a válaszaitokat! :)

16/L


2011. febr. 3. 18:14
 1/2 anonim válasza:
Álomra való válasz mindig: vagy attól félsz, vagy arra vágysz
2011. febr. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mivel a napod nagyobb részét avval töltöd, hogy beszélgettek és enyelegtek az internet nagy világába. Hát valószinűleg már nagyon várod, hogy megismerd és csak ezért álmodtad ezt. De különben nekem is volt ilyen álmom az este mielött randira mentem volna a jelenlegi barátommal :)
2011. febr. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!