Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez most mit jelent? Jelent...

Ez most mit jelent? Jelent egyáltalán valamit?

Figyelt kérdés
Tegnap éjjel 4szer álmodtam.Volt hogy azért mert felébredtem, de volt hogy az egyik megszakadt, és új lett.Mind a négynek az volt a lényege, hogy összejöttem egy sráccal de mindig ugyanazzal a sráccal.Ez most azt jelenti hogy összejövök vele, vagy hogy a tudatalattim szerint összeakarok vele jönni?
2011. jan. 28. 19:42
 1/6 Bretso ***** válasza:
A második.
2011. jan. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretnéd, hogy összejöjjetek, ezért álmodtál ilyeneket.
2011. jan. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát az túlzás h nagyon szeretném.Szinte nem is ismerem...szimplán csak helyesnek találom.
2011. jan. 28. 20:14
 4/6 titak ***** válasza:
Az lehet, hogy alig ismered, de a gondolataid ö körülötte forognak. És ha napközben gyakran foglalkozol valamivel, az elkísér az álodba is.
2011. febr. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez pusztán tudatalatti. Vele képzeled el a jövődet. Lehet valamelyik tulajdonsága nagyon tetszett neked, csak még nem tudod, hogy melyik.
2011. febr. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Az álom maga egy olyan agyi tevékenység következménye, melyben valós emlékképek, napi történések és a képzeletünk, fantáziánk képei összekeverednek, egy eseménnyé alakulnak.


Álmaink az alvás REM (gyors szemmozgásos) szakaszában keletkeznek, de a tudósok a mai napig nem tudják igazán hogy mi célból álmodunk.

2011. febr. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!