Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mire utal ez az álom?

Lambo96 kérdése:

Mire utal ez az álom?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hete találtunk egy kiscicát és anyukám hazahozta, aztán apukám visszaküldte a p*csába.Na azt álmodtam hogy megtaláltam a cicát és beszélt hozzám hogy "Szia, nagyon hiányoztál" aztán többet nem beszélt.Később elmentünk vele valahova (nem tudom hova mert teljesen idegen hely volt) aztán egy nő el akarta venni tőlem és valami sintér szerűséget, (nem tudom pontosan mit) ki akart hívni a macskáért én meg beleraktam egy szatyorba a macskát, már öltöztem fel hogy mekszökök a macskával, mert nem hagyom hogy elvegyék tőlem megint.Felöltöztem, felálltam már épp mentem a kijárathoz amikor felébredtem :(


Aki tudja mit jelent ez az álom,kérem írjon.

Előrre is köszönöm.


2011. jan. 28. 07:36
 1/4 A kérdező kommentje:
*megszökök
2011. jan. 28. 07:37
 2/4 vodevil válasza:
Arra, hogy hiányzik a macska és szeretnéd visszaszerezni.
2011. jan. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt jelenti,hogy nagyon szomorú vagy mert visszaküldte a cicát, és félsz,hogy ha mégis veletek lenne akkor megint elvennék tőled.Az,hogy elmenekültél volna a macskával csak annyit tesz,hogy próbálnád a való életben is megmenteni őt.Ennyi,semmi több.Nincs ennek természetfeletti jelentése.
2011. jan. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi, normálisan megfogalmaztátok :)
2011. jan. 29. 22:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!