Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom? Öngyilk...

Mit jelent ez az álom? Öngyilkosságos-szerelmetes. (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok. (igazából nem, csak az álomban) De viszonzatlanul, vagy vége szakadt a dolognak. A Duna-parton sétálok, családommal mentünk valahová, de leszakadtam tőlük, egyedül csatangolok. Annyira fáj, összeszorítja a szívem, fáj, éget, belemarkol, megőrjít. Nem szeret... nem szeret. Kedvem lenne meghalni, az isteni hideg vízbe vetni magam, leugrani egy szikláról, hogy a víz tükre végezzen velem. De csak némán nézem a partot. Horgászok ülnek itt. Pici fa-ékek alkotnak lépcsőt, deszkákkal keresztben, amik a méretre ásott föld-lépcsőt tartják. Ezek vezetnek le a parthoz, egyfajta töltés az, ami itt feljebb van. Lemegyek az egyikhez, és egészen közelről bámulom a maszatos, zöldesfehér vizet.. Mikor feljönnék, a lépcső elkezd mozóglépcsőként viselkedni, lök, egyre lök a víz felé. Bár próbálok kapaszkodni. Máshol nem tudok felmenni, csak a lépcősn, de az egyelőre a vízbe próbál lökni. A bal oldali lépcsőknél horgászok, akik ügyet sem vetnek rám, jobbra tőlem néhány cigánygyerek. Az egyik segít szabadulnom. Megfogja a kezem, felfelé húz, sikerül megvetni a lábam valahol és már fent is vagyok a sétálóút szintjén. A lábán rózsaszín cipő, noha fiú.
2011. jan. 27. 16:34
 1/1 tetris ***** válasza:
Mostanság elkerülném a Duna partot, és a cigánygyerekeket, akik rózsaszínű cipőben öngyilkosjelölteket húznak ki a maszatos Dunából a fából készült mozgólépcső mellett.
2011. jan. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!