Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi nyomhat ennyire engem?

Mi nyomhat ennyire engem?

Figyelt kérdés

Arra ébredtem fel hajnalban, hogy sírok, mert rosszat álmodtam:

Először azt, hogy anyukám meghalt, majd én agyvérzésben meghaltam. Egy doki mondta nekem, mikor rám nézett, hogy agyvérzésem lesz, és meg fogok halni, de nem akart segíteni rajtam. Valami havas hegységben voltunk, mikor ezt mondta, s meghaltam... A túlvilág olyan volt, mint ez, csak egy ember sem volt, kétségbeesetten kerestem másokat...Végül megtaláltam anyut, s nagyon sírtam, ekkor felébredtem.


Apámmal szörnyen rossz a kapcsolatom (sokszor bánt), egyedül anyába tudok kapaszkodni.


2011. jan. 17. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Mivel még nagyon fiatal lehetsz és csak anyukádra számíthatsz,így érthetően félted,aggódsz érte és a saját létedért is,túlságosan.Ezek a kétségbeejtő érzések aztán ilyen álmokat generálnak.

A sok negatív gondolat,bizony okozhat testi bajokat,a sok idegeskedés akár agyvérzést is,de szerintem neked ettől még nagyon korai lenne tartanod.Úgyhogy felejtsd el.

A túlvilág nem lehet ilyen,a poklot tudnám ilyennek képzelni,amiről írtál,de az meg,hihető elméletek szerint és a logikus ész szerint sem létezik.


Vigyázz anyukádra,segíts sokat neki és ne aggódj annyit.

2011. jan. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Egyébként 15L vagyok.

2011. jan. 18. 11:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha testileg, lelkileg terrorizál apukád akkor szólj bent a suliban a tanároknak! Többnek szólj, ne csak egynek, ők elintézik hogy rendes életed legyen hidd el ez is a munkájuk.
2011. jan. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!