Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a két álom?...

Mit jelenthet ez a két álom? Annyira fura.

Figyelt kérdés

1. Egy lánnyal álltam valami farm előtt(pontosabban egy kerítés előtt csak ő mondta, hogy az egy farm). Odajött a kerítéshez egy póni ami jó nagy volt, de látszott, hogy póni. Azt mondta az a lány, hogy az az életcélja, hogy megsimogassa a pónit. (mert jó vad volt). Aztán ott volt egy hatalmas kecske ami fi.gott egyet felém és éreztem azt a nagyon büdöset meg égette a szememet, de annyira, hogy nem is láttam tőle és próbáltam elmászni.(komolyan ezt álmodtam, nem viccelek) és ekkor áttértem a 2. álmomba:

Futottam valami alagsorban és ott volt egyik fiú barátom. Odamentem hozzá, ráugrottam a vállára és aztán láttam, hogy matt részeg. Elkezdtünk menni a folyosón ott az alagsorban én végig segítettem a fiúnak menni (életbe is szeretem nagyon, tehát ott se hagytam magára) és mikor kiértünk valami havas helyre (talán az a farm az előző álmomból) azt mondta egy lány ott, hogy nyomjunk az arcába havat mert akkor szomorú lesz és nem lesz részeg. És megcsináltam egy ideig részeg volt, mondtam neki, hogy szedje le a szeméből a havat, azt mondta még részegen, hogy nem. Én leszedtem és kijózanodott. Aztán fölébredtem. L/15


2011. jan. 16. 18:09
 1/2 anonim ***** válasza:

A lány és a póni: lehet, hogy a csaj éned egy szeltkéjét testesíti meg. A lómániás kislányoknál általában a ló a férfi metaforája, egy erős férfi megszelídítésére, ápolgatására, körülrajongására vágynak, és cserébe álhatatos szeretetet várnak.

Szembefingó kecske: ez nagyon bizarr. A kecske - bak vagy nőstény? Bak-ként lehet a gonosz megtestesítője, mely ellök az ábrándoktól, a vágyaktól. Nőstényként lehet egy erőtlen nő, szorongással teli, önmagad ellenségeént, másik elképzelésem: egy vetélytárs.

Alagsoros rész: egy barát, aki túlságosan rád támaszkodik, kihasznál? Vagy nem akar rábredni a valóságra, és rád számíthat. Az efféle kijózanításokért persze senki sem szokott hálás lenni. Áldozat.


(teljesen amatőr vagyok álomfejtésben, de láttam nem írt senki, so próbálkoztam. :) )

2011. jan. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!! Nem tudom mi volt a kecske de szerintem nőstény mivel háttal állt nekem és nem láttam a... na szal érted. A barát nem gondolnám, hogy kihasznál mivel nagyon szeretjük egymást. Inkább az, hogy nagyon rám támaszkodik.
2011. jan. 16. 20:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!