Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogyan lehetséges ugyanazt...

Hogyan lehetséges ugyanazt álmodni?

Figyelt kérdés

Több álmomban előjönnek ugyanazok a helyszínek, események. Persze nem pontosan ugyanazt álmodom, csak egy-egy kép, helyszín, szereplő, vagy esemény ugyanaz. És emlékszem is rá álmomban, meg utána is, ha felébredek, hogy hé, ez már volt.


Ez mitől lehet? Elvileg az agyunk az élményeinkből, vágyainkból, stb.-ből rakja össze az álmokat, nem? Hogy lehet, hogy ugyanaz a dolog többször forduljon elő? Csak érdekel, hátha valaki tudja.


2011. jan. 16. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:
48%

Lehet, hogy valamelyik előző életedről álmodtál!

Halottam már mástól is ilyeneket. 39/n

2011. jan. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vissztérő álmok, álomszilánkok, megoldatlan probléma, amit az elméd újra és újra felvet.
2011. jan. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszo :)
2011. jan. 16. 22:04
 4/5 A kérdező kommentje:
i, na :D
2011. jan. 16. 22:05
 5/5 anonim ***** válasza:

az első válaszadó elég hihetetlen választ adott... nem mondom, hogy lehetetlen...

Nem tudom...

De azt tudnod kell, hogy a legtöbb álom, az valóban a fejedben lejátszódott problémákból áll...

Egyik tanárom mondta, hogy az álom az olyan, mint amikor rendszerezed a szobádban a dobozaidat, amibe emlékek vannak... Van olyan, ami nem kell, azt kidobod, van, amiket elzársz... és van olyan, amit előveszel többször, hátha sikerül megfejteni... Szerintem a legtöbb visszatérő álom ilyesmi...

2011. jan. 22. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!