Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogy lehet ugyanazt álmodni?...

Hogy lehet ugyanazt álmodni? Hogy lehet irányítani az álmot? (hogy az legyen amit akarok)

Figyelt kérdés
volt 1 nagyon jó álmom és azt hogy álmodjam még1x?
2010. aug. 12. 13:21
 1/4 anonim válasza:

Hali, én nem hiszek semmiféle hókuszpókuszban, álomjelentésekben, és semmi természetfelettiben, viszont szeretek álmodni, régen szándékosan csináltam, hogy nagy valószínőséggel álmodjak. Minden nap nagyon későig fennmaradtam, zúgott a fejem már, akkor lefeküdtem, mondjuk 6-7 re beállítottam az órát (egyedül laktam egy lakásban, akkor szorgalmi időszak volt egyetemen, tehát gyakran délig aludtam, így ez korainak számított). 6-7 kor megébredtem, kinyomtam az órát, visszafeküdtem, és innentől non-stop jöttek az álmok, közbe apróbb megébredések, de aztán ment tovább mindig. Kb 1 év után már tudtam sok dolgot irányítani, nem cask úgy sodródtam az eseményekkel. Pl többször álmodtam lányokkal intimebb témáról (nem konkrét szex), és ilyenkor mindig elmentem álmomban. Később már tudtam irányítani, és ezt megakadályoztam, pedig néha nagyon nehéz volt. Még több példa is volt irányításra, de hirtelen ez jutott eszembe. Ugyanazt álmodni max úgy lehet kis szerencsével, ha vannak róla pontos emlékeid, és sokat gondolsz rá egész nap, de nem tudatosan, csak ha TÉNYLEG szívből foglalkoztat, és úgy fekszel le aludni, hogy ettél, vagy nagyon késő van, és nincs meghatározva idő mikor kell felkelni. Ezek lettek volna az én gondolataim, ezek nálam működtek az fix. ha egyéb kérdése van erről bárkinek szívesen beszélgetek róla, mert erről soha senkinek nem beszéltem még.

21f

2010. aug. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nekem hasonlóan jött össze mint az előttem szólónak csak nekem nem volt tudatos.

Anno középsulis koromban az utcában lakó 30as anyukát nagyon megdugtam volna, csak az volt a probléma, h hébe- hóba láttam.

De azokon a napokon mikor kapcsolatba kerültem vele, meg volt egy kis extra a dologban akkor este tuti vele álmodtam és akkor olyanokat kúrtunk h csak na.

De mondom ez nem volt tudatos csak megfigyeltem h hé ha van ez akkor este tuti h... vagyis reggel tuti úgy fogok kelni h elázott az alsónacim:D

2010. aug. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
első vagyok: igen második amit leírtál az nagyon jó példa, ha napközbe végig akaratlanul is azon jár az agya az embernek, akkor az álomban megjelenésének is megnő az esélye
2010. aug. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
hát..velem is pont ugyan ez történt...reggel korán felébredtem valami zajra és amikor visszaludtam már akármit álmodtam amit akartam...de ez már nem olyan mély alvás mint az éjszaka közepi...ez olyan alfa nevű állapot amikor az agyad már kezd ébredezni, ugyan akkor még fáradt vagy és pihensz, de nem vagy a tudatodnál
2010. nov. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!