Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés
Már szinte minden nap ugyanazt álmodom: Reggel indulok iskolába, és mindig kb. az út felénél észreveszem, hogy valamit elfelejtettem betenni. Aztán vége az álomnak. Miért van ez?? :/ Tudom hogy valamit jelent..
2011. jan. 6. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy kevesebbet tanulsz mint kéne, és ezért nem érzed magad "késznek", egésznek.
2011. jan. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Véleményem szerint ez azt jelentheti, mint ahogy az előttem lévő mondta, hogy nem érzed magad elég felkészültnek, és nem vagy magaddal, teljesítményeddel megelégedve, esetleg valami miatt lekiismeretfurdalásod van, mégha az nem is a tanulással kapcsolatos.
2011. jan. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy lusta dög vagy, mert ha este mindent bepakolnál, akkor nem álmodnál ilyen f@szságokat.

Tanulás helyett meg nem ide kéne írogatni.


Na, húzz vissza a tankönyved fölé!!!

2011. jan. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!