Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom? (Ha...

Mit jelenthet ez az álom? (Ha jelent valamit)

Figyelt kérdés

A kollégiumban voltam a barátnőmmel és egy Amerikából átjött sztárt itt szállásoltak el, mert kitiltották Amerikából.A lánya a mi szobánkba került és reggelre megölte az aranyhalam, én kiakadtam, üvöltöztem, majd ő elment panaszkodni az igazgatóhoz aki másik szobába tett minket a barátnőmmel és a csaj megkapta az egész szobát.Majd este a sztár átjött és szerelmet vallott nekem és bocsánatot kért a lánya viselkedése miatt.

Ezután felébredtem :)


2011. jan. 5. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Gvadányi szerint, hallal álmodni: betegség, gond.
2011. jan. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig:


SEMMIT

2011. jan. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Krúdy Gyula-álmoskönyv: Hal. Halat szülni: megnémulás, halál. Halat fogni: erő jegye. Halban lenni Jónás prófétaként: gonosz szerencse. Hallal találkozol, amely nagyobb, mint te, mezítelenül: testedben nyavalya. Halat kézben vinni: száraz betegség. Hal, amely csíkká válik kezedbe: haszontalan munka. Tengeri halat látni: rémület. (1756.)
2011. jan. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nos amiket felsoroltál azokat csak hasraütésből mondta aki mondta régen... Vagy tapastalta, mert épp az történt vele véletlenül!


Amúgy IGAZÁBÓL AKÁRMIT IS ÁLMODSZ, AZ NEM JELENT SEMMIT AZ ÉGATTA VILÁGON, CSAK ÉPP VÉLETLENÜL AZT ÁLMODOD...

Ennyi!

2011. jan. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Érdekes belegondolni, hogy ha összejönnél a "sztárral", akkor a gyereke a te lányoddá válna.

Másik tipp: a lány a te gyerekkori éned lehet, a hal kapcsolatos lehet a mélységgel, vagyis a múlttal. Lehet valami gyerekkori dolog a múltadban, ami előjött.

2011. jan. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Senki nem halgat itt rám??? "-.-

Akkor mondjátok csak a magatokét, hogy mi történik, ha ezt vagy azt álmodom, mondjátok csak a hülyeségeket...

Legalább az iskola amibe járok nem ilyen ___ :S.

Nem hiszem el mi lett végül a világból :S...

Mindenki hisz a "semmiben", babonákban, szellemekben, természetfeletti lényekben stb...

Ebből kezd elegem lenni!

2011. jan. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szegény hal !remélem megtoroltad annak a hülyének én megölném ha v.ki bántaná a halamat!!!
2011. jan. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!