Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Most ez egy képesség, vagy én...

Most ez egy képesség, vagy én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Eltűnt egy csomó ruhám,és gondoltam hogy a tesómnál van,mert nagyon bejönnek neki a ruháim,és párszor kölcsönbe lenyúlja.XD De most már egy hónapja nem találtam,kerestem meg minden,és éjjel azt álmodtam,hogy a tesómnál vannak,és ma megtaláltam.Volt már hogy megálmodtam dolgokat,amik bejöttek,de nem mindet pontosan.
2011. jan. 1. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
túlreagálod, ne légy butus.
2011. jan. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha néha bejön, néha nem, azt véletlennek hívják. Egyébként se volt túl nehéz megmondani, hogy hol a ruha, tudva, hogy tesód előszeretttel veszi kölcsön.
2011. jan. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
...nagyon szeretnéd, ha lennének ilyen képességeid, mi? :) Sajnos bele kell nyugodnod, hogy az élet nem így működik. Mágia nem létezik, úgyhogy el kéne kezdened keresni valami hobbit, amiben igazán jó vagy, és akkor arra majd tényleg büszke lehetsz. Hidd el, az ilyen hókusz-pókuszokból a legtöbb ember már tízévesen kinő, úgyhogy váltanod kéne. Varázserő nélkül is lehet valaki menő.
2011. jan. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor jól értem hogy sejtetted hogy ott van, aztán álmodtál is erről, aztán megnézted, és tényleg ott volt? Te hülye vagy? mégis ez milyen képesség szerinted?
2011. jan. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%

12:35

Miből gondolod, hogy nem tizenéves? Miből gondolod, hogy nincs hobbija? Miből gondolod, hogy nem menő?

Attól,hogy valaki feltesz egy ilyen kérdést,az nem azt jelenti,hogy az illető egész álló nap ilyenekkel foglalkozik,meg nincs is élete már ezen kívül...Meg stb...Bírom,hogy ezen az oldalon folyton csak ítélkeznek az emberek...ismeretlenül...pár betű alapján...

2011. jan. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez mar tulreagalas:

Ha eltuntek a ruhak,es te mar sejtetted h a tesodnal vannak , nah es ezt megalmodtad.

Amugy velem is van ilyen de az efele kepesegek nem ilyenek.

2011. jan. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én sokszor olyan problémákra találom meg álmomban a megoldást, amire józan ésszel egész nap kerestem, de nem találtam a választ.

Itt nem képességről, inkább arról van szó, hogy egy megváltozott tudatállapotban az agyad újra értelmezi a kapott információkat, ebből kreál egy álmot, ami vagy megoldást nyújt a problémára, vagy nem.

2011. jan. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!