Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
remélem nem történik meg.... légyszives értelmes válaszokat :( tehát a lényeg: ma fölkeltem 7kor el is aludtam, és kezdődött... a sulimban voltam, és minden "nagy arc" és hát mindenki segített nekem, irányitottam mindenkit... a teremben ahol voltam, a tanári pad teteje alatt sok drog volt. 4 rekesznyi különféle drog... utána feketeség volt, és mikor föllébredtem anyukám mellettem volt, és nagyon ideges volt. végre kiszedtem belőle azt, hogy autóbalesetet szenvedtem, és hogy mért ülök be az ilyen h*lyék közé a kocsiba, és miért írok alá olyan papírokat, hogy "magamért vagyok felelős az autóban..." aztán elmentünk a mamámékhoz, akik nagyon messze laknak tőlünk. agysérültnek tűntem, mert nehezen csináltam mindent... kaptam anyukámtól egy sárga órát, ami azt számolta hogy milyen közel vannak hozzám az emberek... később kiderült, hogy a báttyám kapott egy sárga, sima mutatós órát, ami persze az időt számolta. kimentem levegőzni. futottam az autópályán, ahol alig volt autó, haza akartam menni. visszafordultam, visszaértem a házhoz, ahol ottvoltak az osztálytársaim. az egyik oszt.társamtól aki amúgy jó barátom, kérdeztem hogy mi volt, de terelte a témát és el is ment. fölmentem a házba, anyukám azt mondta:5ödikeseknek lefekvés! én pedig mondtam de 7edikes vagyok! -ja, tényleg. néztük a tv-t... akkor már gondoltam, hogy a suliban etettek meg valamivel, és azért nem emlékszek semmire (még az álomban) és akkor fölébredtem, azzal a tudattal, hogy a szüleim nem állnak szóba velem, én pedig agykárosult vagyok. de láttam nem így van.ez 9:00 körül volt. nagyon aggaszt ez az álom :(
2010. dec. 29. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Hmm... először is nyugodj meg, nem hinném, hogy ez valaha is megtörténne, vagy a jelentése olyan tragikus lenne. (Én például azt álmodtam, hogy hagyom meghalni a barátaimat, aztán két napi trauma és filozofálás után rájöttem, hogy annyit jelent, hogy lusta vagyok.) Nem néztél napközben túl sok filmet? Részben amiatt is álmodhatsz ilyeneket. Amúgy ha álmodban nehezen csinálsz bizonyos dolgokat, az még messze nem jelenti azt, hogy agysérült vagy, lehet, hogy csak a végtagjaid köré odatekeredett a takaró, vagy ilyesmi.

Az igazi álomfejtésben nem igazán tudnék segíteni... talán megpróbálhatnád kiszűrni az egészből a leglényegesebb dolgokat (amikre a legtisztábban emlékszel) és azokon gondolkozz el. A te szemedben azok milyen jelentőséggel bírnak? Az egész csak egy hatalmas metafora. :) És csak te tudod igazán megfejteni.

2010. dec. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Valóban csak te tudod megfejteni az álmaidat. De én is leírom az értelmezésemet. Gondolom nagy választás előtt állsz pl milyen suliba menj. A barátaid és a szüleid jelentek meg az álmodban valamint az út. A szüleid megpróbálnak a olyan útra terelni, ami szerintük jó. Pl tanulj jobban, nem engednek elcsavarogni stb..., mert

felelőtlennek látják a haverjaidat. Te pedig a szüleid és a haverjaid közt vívódsz. Tudod hogy amit a szüleid javasolnak az jó, de szeretnél menni a haverok után. (álomban, mikor visszafordulsz a nagyidtól)Mikor elvisznek a nagyihoz- őt szereted és esetleg jobban hallgatsz rá- azt jelentheti hogy anyukádék felvillantották annak a lehetőségét, hogy jobban elszigetelnek a barátaidtól. A baleset utalhat arra, hogy a szüleid tudták/tudják ha a haverokkal lógsz bajod lehet. Nem feltétlenül fizikailag, hanem elhanyagolod a tanulást/ az edzéseket, rossz társaságba keveredsz meg az egyéb szülői félelmek pl hogy inni, cigizni fogsz. A mérőóra amit kaptál az azért van, mert a való életben anyukáddal beszéltetek arról, hogy ki marad majd tovább melletted a haverok vagy a családod. A tesód azért kapott rendes órát, mert ő már át esett ezen a balhén, és ő a szülői intelmeket választotta és az akkori haverok eltávolodtak tőle. A haverod meg azért terelt az álmodban, mert te is tudod valahol a lelked mélyén, hogy ingatag a kapcsolatotok.

Szerintem valami ilyesmit jelenthet az álom.

De nyugi ezen mindenki átesik. Mindenkinek van ilyen korszaka az életben amikor még fiatalon nehéz döntéseket kell meghoznia.


üdv: I

2010. dec. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az álom az csupán annyi, hogy az agyad összefoglalja a történéseket, régi emlékeket és nagyon össze vannak kavarodva és ennek egy álom során kb. a 10%-át látod.

Szóval ez az álom is az emlékeid összekevert változata, akár emlékszel rájuk, akár nem.

2010. dec. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hú köszi mindenki! 13:21 a te válaszodon nagyot csodálkoztam, nagy mértékben ez van... mindenkinek küldtem kezet és köszi nagyon!
2010. dec. 30. 16:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!