Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom mindig ezt?

Miért álmodom mindig ezt?

Figyelt kérdés
Kicsit hosszú leszek de tömören megpróbálom összefoglalni!10 éve vagyok a párommal van 2 gyerekünk meg egy harmadik a hasamba:DVan egy lány akit a családi körülményei miatt 13 évesen befogadtunk ennek 8 éve akkor még nem voltak gyerekek!A lány már 21 éves 3 éve élettársi viszonyba volt egy 36 éves palival 2 évig!Amikor a lány 16-17 volt észrevettem hogy nem úgy néz a páromra ahogy az normális lenne!Betudtam apa komplexusnak mert az apja az egy k.cs.g!Na mindegy nem történt ,nem volt semmi állítólag amibe én nem vagyok annyira biztos mert amikor én mentem szülni a fiamat ők egyedül voltak itthon!És a kiscsaj amikor jöttek be hozzám a kórházba úgy nézett rám mint a véres ingre magyarul mintha még én lennék a rossz mert hogy az én párom a párom és én szültem gyereket!Ezt szóvá is tettem neki és mondtam hogy nem tetszik a viselkedése amikor átjön miért dobja ki a mellét miért van agyig kimázolva és miért marad bent a lakásba ha én egyszer kint vagyok az udvaron!Ja időközben visszaköltözött az apjához a baba miatt.Amiket mondtam neki erre az volt a válasza hogy ő ugy szereti a párom mintha az apja lenne meg külömben is öreg a párom akkor volt 37!Erre 2 hónapra rá összejött evvel a 36 évessel akit már említettem és össze is költözött vele 2 évre!1 éve visszajötta párjától mert csúnyán kifejezve nem volt neki elég hogy csak egy jár benne ugyanis nagyon rossz vére van mindegy neki ha valaki azt mondja neki hogy de szép a hajad ő már automatice teszi szét a lábát!Na a lényeg a lényeg hogy 1 éve visszajött akkor voltam a kislánnyal 6 hós babás!Most meg a párom nem tetszett ahogy viselkedett és még én voltam a köcs.g én voltam a bunkó merthogy miért vagyok ilyen szívtelen hogy elakarom küldeni a lányt szegény lánynak nincs helye hova menjen!Na egy napon a lány elmondta hogy a párom utána ment egy bizonyos bevásárló központba és elkezdett neki udvarolni elvitte pizzázni!De nem történt semmi mert megmondta neki a lány hogy szó se lehet róla mert az apjaként néz rá!Kiderült megbocsájtottam de csak azért mert nem történt semmi!De azóta szinte minden héten álmodok avval hogy megcsal a párom és vele!A lány már megint nem lakik itt 4 hónapja a barátnőjével bérelnek lakást közösen ahova bárhogy nézzük a párom bármikor mehet!Ja most a kérdés hogy miért gondolom ezt?Mert amikor jön látogatóba hétvégenként a lány a párom is ő is olyan zavarba vannak hogy sokszor még köszönni is elfelejtenek egymásnak plussz amikor a párom elkezdi lehurrogni mindenféle fehérmájú ku.vának na akkor kivagyok mert akkor amikor kikezdett vele jo lett volna neki?Ja és van egy olyan érzésem hogy a lány féltségből mondta vissza nekem és utasította vissza mert tényleg nem volt hova mennie!Mert nyílvánvaló hogy tetszik neki a párom!Nagyon jó képű amúgy a párom még férfiak is sokszor megjegyezték!Na és végülis a kérdésem!!!Azért álmodom mert hogy történt ez az eset vagy mert tényleg van köztük valami?Bocsánat hogy ilyen össze-vissza írtam és ilyen sokat!
2010. dec. 29. 08:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Elolvastam.Rafinált hölgyemény lehet, az ilyenek minden hájjal meg vannak kenve. Egyszerűen úgy hálóznak be minden férfit, hogy azok észre sem veszik, és máris beleestek a hálójába. Bennem is kételyek lennének a férjed és ő kapcsolatát illetően. És még valami a nagyságos kisasszony ha megtud állni a saját lábán, akkor neked már nem sok tennivalód van körülötte, főleg ha nem tud viselkedni. Viszont a férjed, lehet azért van zavarban, amikor elmegy hozzátok, mert látja rajtad az idegességet. Taktikázzál a nők legjobb fegyvere a taktika. Csinosítsd ki magad, légy vidámabb, ne hozd fel a férjednek ezt a nőt. Mutasd meg kismamaként is vonzó tudsz lenni, és nem mindig morcos. Az álmod meg azért tér vissza, mert ez jár állandóan a fejedben. Nem tesz jót neked sem a sok stressz és a babának sem. Nem érné, ha neked és a gyereknek valami baja lenne egy fehérmájú hölgyemény miatt.
2010. dec. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!