Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Vakító fény miatt vakság és...

Vakító fény miatt vakság és gyakori némaság mitől van álmomban?

Figyelt kérdés
visszatérő motívum álmaimban, hogy ha vmi nagyobb , fontosabb eseményre készülök, modnjuk fel kell olvasni vmit, vagy mennék vhova vakito fényesség lesz és nem látok semmit, csak a fehérséget, vagy beszélni probálnék és nem jön ki hang a számon. Mit jelent?
2010. dec. 28. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Megoldást keresel és találsz, egy nem könnyű feladatra. Ha a fény erősen a szemedbe világít: már régebben észre kellett volna venned egy összefüggést.
2010. dec. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam, hogy esetleg valami félelem vagy bizonytalanság miatt lehetnek ezek.
2010. dec. 29. 18:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Az is egy opció, hogy az utóbbi időben esetleg nagyon aktív voltál, mint társasági ember, túl sok tanulás, túl sok buli, bármi, túl sok hatás, és az álom arra hívja fel a figyelmedet, hogy 'vond ki magad egy kicsit a forgalomból', azaz tényleg legyél 'néma', ne láss, ne hallj. Dehát a legjobban te tudod, melyik a lehetségesebb.
2010. dec. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az a gond, h ez már évek óta jelen van az álmaimban :S

És nem tudom mire vélni

2010. dec. 29. 20:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet valami akció filmet néztél az utóbbi időben. Belépsz a szobába, bedobnak egy flashbang-et te meg megvakulsz sípol a füled ezért nem is hallod hogy beszélsz. Ennyi az egész;)
2010. dec. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem nézek akciófilmet

Többször volt olyan, hogy ugye szoktam a valóságban is nagy közönség előtt felolvasni, és álmomban is ebben a szituációban voltam, kinn álltam, de nem tudtam olvani, mert nem láttam semmit. A fényt se magát, csak a szemem érezte, h hunyorognikell, és nem látja a betüket. De mégis mondanom kellett ugye valamit.

Vagy ugyanez, hogy a betük helyett valami cirill, vagy egyéb kriksz krakszos irás van csak...

2010. dec. 31. 14:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy félsz attól hogy be fogsz fürödni egyszer mindenki előtt?:S előző voltam
2011. jan. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!