Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az, ha álmomban...

Mit jelent az, ha álmomban végig sikoltoztam? Éreztem azt is, hogy berekedek tőle, megfájdul a torkom, de csak sikítottam.

Figyelt kérdés
2010. dec. 26. 15:15
 1/2 anonim válasza:
Ha nem emlékszel, hogy álmodtál-e valamit miközben sikoltoztál, amitől féltél, vagy fájt, stb. , akkor valószínűleg valami a lelked mélyén nyomaszt, valami várható rossztól rettegsz, vagy félsz valakitől a környezetedben ...
2010. dec. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

De emlékszem rá, viszont elég zavaros leírni... egyszer egy jó barátnőmmel sétáltunk haza az iskolából a szokott úton, és egyszer csak elkezdett fojtogatni, akkor sikítottam, majd elfutottam, aztán egy boltban nagyon kellett pisilnem, megkérdeztem, hogy hol a mosdó, elmentem, de ott volt egy négy év körüli szőke kislány, és mindig bámult, nem tudtam tőle pisilni, mert folyton rám nyitott, és egyszer elkezdett vicsorogni, kifordult a szeme, majd rám ugrott, és elkezdett marcangolni... lelöktem magmaról, és sikítozva elfutottam... utána az a kislány üldözött, és egyre rémisztőbb volt, és már levegővétel helyett is csak sikítoztam, közben reménykedtem, hogy nem talál meg, de mindig ott volt... és vigyorgott rám, az arca pedig véres volt, és nem voltak szemei, csak fekete, véres, üres szemgödre.


Igazából ezek között még sok minden történt, de nem tudom megfogalmazni... ezek a lényegesek. De még így is olyan zavaros ez az egész.


Köszönöm szépen, hogy válaszoltál, segítettél vele.

2010. dec. 30. 23:01

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!