Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés
Két fiú edzésről elvitt valahova akaratom ellenére és megerőszakolt. Nagyon rossz álom volt és majdnem mindíg ezt álmodom :S Mit jelent??
2010. dec. 23. 16:15
 1/10 Bretso ***** válasza:
Az égvilágon semmit.
2010. dec. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

öreganyám szerint az álmok fordítottja válik valóra

pl. újszülöttel álmodsz temetés lesz....

2010. dec. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

tegnap éjszaka álmomban láttam egy lányt, aki sápadt arcal rohangált összevissza a vonatállomáson, és azt mondta, hogy megerőszakolták megint. nem te voltál az?

zöld pulcsiban volt, narancssárga kabátban, aminek a háta kutyaszaros volt, a cipője meg össze volt kenve valami fehérszerű izével, amiről sejtem mi lehetett. :S

2010. dec. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom!
2010. dec. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Semmit se jelent, csak egy rossz álom.
2010. dec. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Éhes disznó makkal álmodik!!Azért mondod hogy akaratod ellenére hogy ki ne kapj otthon!
2010. dec. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Van egy könyv, azt hiszem Erotikus álmok a címe, szerezd meg valahonnan, vagy könyvtár, pszichológia részleg. Biztos találsz benne valamit a témával kapcsolatban.

Már ha zavar a dolog.

2010. dec. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nekem van egy ilyen könyvem a papámnál amikor rosszat álmodok leírom a naplómba és ha lemegyek hozzá kikeresem a könyvemben hogy mit jelent. Amúgy ha egy jósnőt megkérdezel az is eltudja mondani hogy mit jelent! Én megálmodtam hogy a barátnőm családjával valami fog történni és kikerestem a könyvemben egy két nap múlva ugyan az megtörtént amit megálmodtam!
2010. dec. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
mármint a papámhoz megyek le
2010. dec. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szerintem az is lehet, hogy egy felelmedet almodtad meg. Sokszor volt velem is ilyen, hogy ha valamitol feltem, azt megalmodtam pl: kicsi koromban voltunk a cirkuszban es elegge feltem az oriaskigyotol...ejszaka azt almodtam, hogy megmart a kigyo....

Tanacsot nem tudok adni, hogy hogyan tedd tul magad rajta, de szerintem ha egyre kevesebbet gondolsz az almodra, akkor egyre ritkabban fogod ujra megalmodni...


Amugy milyen edzesre jarsz?

2010. dec. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!