Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha? (Lent)

Mit jelent ha? (Lent)

Figyelt kérdés

Egyszer vagy 3 napig azt álmodtam hogy hogy egy banda üldöz és mindig elkapnak, ha egyedül vagyok, ha nem. Az egyik tag az a Heim Pál kórházból ismerős (neki is eltört a keze és őt többször is láttam a kórházban). A másik ismerős tag a suliból a szerelmem osztálytársa és szerintem a szerelmem is a banda tagja volt de nem biztos.

Egyszer azt álmodtam hogy anya elküld haza a lakásba. Megyek az utcánkban már majdnem a ház előtt vagyok és elkapnak. Volt olyan is amikor azt álmodtam, hogy a tanárom valami lagzi szerű ebédet teapartival szervez és én is segítettem a többieknek előkészülni a partira. Aztán elkezdődött, végződött és asszem a végén valami kitűzőt kaptunk. (az osztályunknak bolt ez a buli) Én az egyik bnőmmel és néhány osztálytársammal tovább maradtunk. Jut eszembe! A bulin valamiért ott volt az a banda és úgy emlékszem hogy volt aki mellém ült, volt aki mögém. A végén mint mondtam tovább maradtunk de szerintem ők kimentek egy időre. Aztán a bnőmmel beszélgettem és bejöttek a fiúk és megpróbáltak elvinni de én erősen szorítottam a bnőm kezét meg asszem a tanáromét is de végül sikerült megint elvinniük. A többi esetre nem emlékszem...


SEGÍTSETEK!!! MIT JELENTHET EZ?


2010. dec. 23. 12:33
 1/6 A kérdező kommentje:
elrontottam: volt
2010. dec. 23. 12:35
 2/6 anonim válasza:
Pontosan nem lehet megmondani hogy mit jelent de álltalában azok az álmok amik rosszak azok a valóságban jót jelentenek !Ha viszont rákeresel egy álomkönyvben úgy hogy ,,elrablás" akkor biztos kapsz rá választ !
2010. dec. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

azért írtam ide, mert nincs benne az álomkönyvemben...

Köszi a választ!!

2010. dec. 23. 15:14
 4/6 anonim válasza:
Utána néztem egy pár helyen de én sem találtam meg viszont a rabló szó jelentése benne van: Rossz szomszédi viszony, gyanakvás. Biztonságérzet hiánya. de ez nem biztos hogy azt jelenti amire gondolsz ! Ha találok valamit írok !
2010. dec. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát... van benne igazság, mert amikor egyedül vagyok otthon vagy a mamáméknál akkor nagyon szoktam félni, hogy betörő jön, vagy felég a ház/lakás és elpusztul a tekim/kutyánk, mert nem tudom őket kiszabadítani időben. Meg hát a szellemek miatt is szoktam néha félni...
2010. dec. 24. 10:25
 6/6 anonim válasza:
Ha simán találkozol rablókkal az azt jelenti, hogy kapni fogysz valamit (nyerni). Ha téged rabolnak el azt nem tudom de ha megtudok valamit rögtön értesítelek.
2011. jan. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!