Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom? (lent)

Mit jelenthet ez az álom? (lent)

Figyelt kérdés
Kezdjük azzal,hogy japán voltam,nemtom miért.Azt csináltam,hogy mászok egy hegyre(havas a hegy,havazik is végig az álmomban,de nemtom milyen hegy lehetett,lehet,hogy nem létező)nehezen másztam fel,de felértem a tetejére(de csak úgy,hogy éppen feltudtam kapaszkodnia lábaim még lógtak)és épp ki tudtam tűzni a japán zászlót(ez volt a feladatom,vagy nemtom,hogy kirakjam a hegy tetejére a japán zászlót)és utána elengedtem a hegyet és lezuhantam(félig-meddig azért,mert nem bírtam tartani magam,meg mert nem volt erőm lemászni,elértem a célom)(megjegyzem tériszonyos vagyok,de az álomban nem voltam az).bocs,ha kicsit nehezen érthetően írtam le,de nem tudtam másképp fogalmazni.
2010. dec. 18. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom, mit jelenthetett ez az álom, talán a jövőben fogsz valami olyat tenni,ami hatással lesz Magyarországra méghozzá jó értelemben :)

2010. dec. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mitszívtá....verset?
2010. dec. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Sziasztok! :)

Két dolgot szeretnék mondani.

Az 1. (Az előttem válaszolónak szól): Remélem, ha kérdezel valamit a jövőben, te is ilyen klassz választ kapsz majd rá. Itt semmit sem ciki kérdezni, nem véletlenül névtelenül írja ki a kérdéseket és a kommenteket az oldal.

A 2.: Szerintem ez az álom arról szól, hogy ha kitartó vagy, elérheted a vágyaidat, és lehet ez egy jel, hogy ha valamit már régóta szeretnél megtenni, most kell (feltéve ha most álmodtad). Köszönöm, sziasztok!

2010. dec. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1.válaszoló-hát nem valószínű,de kösz :-)

2.válaszoló-igen én is remélem,hogy "hasznos" válaszokat kapsz

3.nem,kb.egy hónapja álmodtam.De akkor vajon miért zuhantam le az álomban?

2010. dec. 20. 15:03
 5/5 A kérdező kommentje:

egyébként igazad lehet 3.válaszoló(minthogy nemtudom a nevedet)!

mármint abban,hogy mit jelenthet az álom,de most nem megyek bele a személyes részletekbe.

2010. dec. 20. 15:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!