Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az erotikus álmok jelentenek...

Az erotikus álmok jelentenek valamit?

Figyelt kérdés

Kétszer is ugyan azt álmodtam.Először egy ismeretlen lányt elégítettem ki orálisan.Felriadtam,de nem sokkal később ismét álomba szenderültem,és már egy ismerős lány volt a szereplő,az előbb leírt szituációban.

Éreztem az ízeket,az illatokat és elég különös volt az egész.Teljesen valósághű volt...

Ami viszont érdekes,hogy mikor felébredtem "nyugodt" voltam és a lepedő sem volt összerondítva.Tehát nem az a tipikus pasibaj amire mindenki gondolna. :)


Lehet a késői vacsora miatt volt,nem tudom.Minden esetre ma korábban fekszek le:)


Szerintetek ez jelenthet valamit?


21/f


2010. dec. 13. 19:57
1 2
 11/11 anonim válasza:
Érdekes de nekem csak 1x volt ilyen erotikus álmom, akkor is csak fekete fehérben :(... Cserébe viszont nagyon jól nézett ki a hölgy :D.
2011. jan. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!