Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » FBI-os álom. Mit jelenthet? 12/L

FBI-os álom. Mit jelenthet? 12/L

Figyelt kérdés

Egy kertes házba, ami körül nincs semmi (csak a talaj), bemegy egy FBI-os férfi, fegyverrel a kezében. A házban nincs senki. A szobák (kivéve a fürdőszoba meg a háló) egybe vannak nyitva. Az egyik falon van 4 nagy lyuk (3 egymás mellett, 1 meg a 2. alatt. A fentiekben szemét van, az alsóban semmi). A konyhát szétlövi a férfi. Megvizsgálja a többi szobát is, de azokban nem tesz kárt. A kollégája szól a férfinak, hogy vannak bent emberek. Ekkor egyből a lyukakhoz megy. Azt mondja, hogy az 1.ben egy felnőtt van. A mellette lévő két lyukban egy-egy fiú van, akik ikrek. Azt mondja a férfi: -itt vannak a gyerekek, még nevettek is. Ezt úgy értette, hogy amikor először a lyuknál volt, nevetést hallott. A legalsó lyukban (amiben nincs szemét) egy fiatal rózsaszín malacot talált. Azt lelőtte. Kivette a lyukból. A kollégája azt mondta: -majd mi megesszük. És elmentek.


Amúgy nem hiszek az álmok jelentésében, de ha már itt van ez a kategória...=D


2010. dec. 11. 14:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sok tv t nézel. :D
2010. dec. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ja, egyetértek, túl sok volt a tévé :D
2010. dec. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
FBI ügynök leszel :D
2010. dec. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
sok miami , doktor csont és egyéb adás
2010. dec. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nemhinném, mert már egy éve nem nézek krimit =D
2010. dec. 11. 15:15
 6/12 anonim ***** válasza:
én is álmodtam már az FBI-al xD ráadásul asszem még pont minket köröztek :D egy másikban meg fegyverrel körbeálltak,és azt mondták lelőnek,ha nem megyek velük egy fontos dologra xD :DD am tök jó volt :D
2010. dec. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Vagy érted jön a C.I.A. :D
2010. dec. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem, sok Colombót meg miss.Marplet néztél:)
2010. dec. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Megálmodtad a jövöt. Eljönnek érted 7 napon belül az FBI-tól, mert kitudódott, hogy illegális fagyigyárat üzemeltetsz a pincében és a macskáidat etetet vele :S
2010. dec. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti: még soha életemben nem láttam azt a két filmet/sorozatot =D
2010. dec. 11. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!