Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az alvásparalízis mennyire...

Az alvásparalízis mennyire gyakori? Sok embernél van ilyen?

Figyelt kérdés
2010. dec. 6. 21:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem rémlik, hogy átéltem volna, pedig rengeteget foglalkozok az álmokkal.. kár, mert kíváncsi lennék rá, hogy milyen :/
2010. dec. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Az igazat megvallva évekig azt hittem én is, hogy UFO-k jönnek el értem ilyenkor!

Az a rendkívül rossz érzés mintha egy szekrény dölt volna észrevétlenül az emberre és miatta moccanni sem tud csak a szemgolyóit tudja mozgatni úgy érzi percekig. Ja és ez mellett Én minden alkalommal azt éreztem, mintha lett volna valaki a hátam mögött aki miatt nem tudok megmozdulni. A páromnak akartam többször is szólni de ugye szó nem hagyja el az ember száját ilyenkor.

Na ettől lett dúrva, félelmetes az egész.


Amint írtam, már vagy 3x előfordult, hogy gondoltam rá este lefekvés után és akkor elő is jött ez a paralizisnek mondott valami.

Az utolsónál próbáltam ki azt amit az ismerösöm javasolt.


Ha kipróbálja valaki és jönne az a rossz bénuló érzés , na ekkor kell lazítani és mintha lebegnél engedni magad. Egyből megszűnik a "bénulás" és egy nagyon kellemes dolog veszi kezdetét. Az az igazság, hogy nem vagyot ott a jógában és tovább is lehetett volna "élveznem" ezt a dolgot de közben előjött megint a "félelem" és ekkor SIMÁN visszajöttem. Nem volt az a már megszokott "végre elengdtek" érzés.


Nekem többször volt olyan élményem mintha repültem volna valahol, és párszor láttam magam (de a páromat is)felülről. Ezeket nem tudom a paralízisnek betudni !


Nem kamu !!!

2010. dec. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:

utolsónak: én is láttam magamat fölülről!!:O

2010. dec. 7. 14:46
 14/16 anonim ***** válasza:
A 14:42 és a 11:51-es is Én voltam :)
2010. dec. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
én is próbáltam ezt az állazulásos módszert és könnyebben visszajöttem mintha ellenálltam voltna és próbáltam volna fölkelni
2010. dec. 7. 21:37
 16/16 anonim válasza:
Én úgy olvastam, hogy pont akkor törnek elő mindenféle szörnyű látomások, ha nem hadakozol ellene, és én mindig próbáltam mozgatni magam, így szerencsére semmi félelmetes dolgot nem láttam. Persze azon kívül, hogy az egy iszonyú nyomasztó érzés, hogy nem tudsz mozogni, kiáltani, és a szemed se tudod kinyitni, egyszer azt éreztem, hogy valaki beleakar fojtani a párnámba.....
2011. jún. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!