Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az alvásparalízis mennyire...

Az alvásparalízis mennyire gyakori? Sok embernél van ilyen?

Figyelt kérdés
2010. dec. 6. 21:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon sokunknál. Van akinél sűrűbben, van, akinél ritkábban és persze olyan is van, akinél soha nem fordul elő. Nem túl ritka jelenség.
2010. dec. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A legtöbb embert nem érdekli az ilyesmi és nem törődik vele. Nem magyaráz bele mindenféle dolgokat.
2010. dec. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Velem is megtörtént már. Igaz csak egyszer eddig. Fura érzés.
2010. dec. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
nőknél gyakoribb. nem tudom miért.
2010. dec. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Velem előfordult már. Nem tudom hányszor de egyre emlékszem a legbiztosabban kiskoromból. Nagyon megijedtem, akkor még nem tudtam mi ez. Földönkívüliekkel találkozó emberek ugyanazt írták le, amit én láttam, így még jobban féltem, rettegtem az éjszakában rám váró veszedelmektől. Végül, amikor megtudtam miről van szó, már nem is néztem annyira félelmetes emlékként, jelenségként rá.
2010. dec. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
velem hetente történik...
2010. dec. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

velem hasonló, de nem alvás paralízises élmények estek meg.

szerintem ezzel a szóval a pszichológia -orvostudomány elmismásolja a problémákat.

2010. dec. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Majdnem mindenkivel megtörténik. Kamaszkorban jön elő általában.
2010. dec. 7. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Kissé kinőttem a kamaszkorból sajnos és az a furcsa, hogy át tudom élni akár ma este is ha akarom (nem szoktam akarni a következőkben leírtak ellenére sem.) Akarja a fene mert nem épp kellemes volt (az eleje most sem az), inkább kiszolgáltatott érzés.



Az egyik ismerősöm azt tanácsolta, hogy legközelebb ez történik velem ne akarjak hadakozni (mert önkénytelenül is ezt teszi az ember) ellene hanem lazuljak el "sodrodjak vele". Először elkezdtem(volna) "kapálózni" de aztán eszembe jutottak a szavai.


NA EMBEREK EZT KI KELL PRÓBÁLNIA ANNAK AKIVEL EZ MEGSZOKOTT TÖRTÉNNI !!!

OLYAN DOLGOT LÁTTAM EMBEEEEER.........DE AZ ÉRZÉS IS AZ ELLENKEZŐJE VOLT AZ EDDIG MEGSZOKOTTAKÉNAK.


Még mielőtt bár melyik humorherold elkezdené, hogy ne szívjak ennyi kokOt stb. megjegyzem : nem iszom alkoholt, nem dohányzom, nem használok semmilyen tudatmódosító szert sem és nem vagyok szektás sem!


Kíváncsi vagyok a fejleményekre, ha valaki kipróbálná !

2010. dec. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Utolsó: Waaaoo! :)

Én is átéltem a paralízist , még tini koromban többször is. Nagyon féltem tőle,nagyon paráztam hogy az UFO-k voltak :D aztán mikor barátnőimnek elmeséltem akkor megnyugvásomra ők is azt mondták ,hogy már ők is átélték ezt 1-2-szer.

2010. dec. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!