Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

régebben azt álmodtam h megyek egy sötét utcán a járdán, csak néhány lámpa világít,és egy nagy bokor mögött kéne elmennem ahol tök sötét van..S: na mindegy és megforduok és ott egy alacsony lány tök vagnyul felöltözve, valami maszkkal az arcán ami ilyen fekete és nagy tollak vannak rajta, én engem néz távolról,majd a háta mögül elővesz két fegyvert és lelő..: o

aztán "újraéledek" és azt veszem észre h megyek az út szélén és épp egy nagy kanyarba érek és megint ott van és megint vmi fegyverrel lelő.. nagyon ijesztő volt,mikor felébrettem akkor is féltem:S

gondolom azt fogjátok írni h sokat játszok harcolóós játékokkal.. egyik az h lány vok,nem vonzz a lövöldözés..másik h réges régen játszottam vmi játékkal,abban sem volt lövöldözés.. max az újraéledés.:S

de miért egy álarcos lány?:S miért lőtt le?:s

ha elírtam vmit sry..


2010. dec. 5. 14:06
 1/6 anonim válasza:
ez csak egy álom :).
2010. dec. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az álarcos lány te voltál. Talán nem vagy biztos magadban, nem igazán értesz egyet a saját cselekedeteiddel.

Az álarcot le tudnád részletesen írva, vagy rajzolni? Rémlik valahonnan, de nem ugrik be.

2010. dec. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

fúú hát már nem nagyon tudom hogy nézett ki.S:

csak a szeménél volt,az egész tollakból állt,fekete,néhol fehér tollak.. elég nagy volt. szerintem jól nézett ki.:d

lehet h én voltam?: o

2010. dec. 5. 14:41
 4/6 A kérdező kommentje:
a leírás a maszkra utal,a kérdés a lányra:D
2010. dec. 5. 14:42
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát figyi én játszok mindenféle játékokkal, még lövöldözössel is lány létemre mégse éledek újra álmomban soha ha meghalok :D


Egyébként pedig semmit se jelent az álom, emlékekböl áll össze és véletlenszerü :)


16/L

2010. dec. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 tetris ***** válasza:

Sztem: A sötét bokor, ami mögött el kell menned, az a tizokzatos rész a jövőt jelentheti, ami még bármilyen lehet, de te fenyegetve érzed magad általa.

A tollas lány egy "arc nélküli" idegen, aki indok nélkül megsért, bánt, lelő. Talán az idegenektől való félelem kivetülése lehetett.

A kanyar az élet útvesztőire utalhat, hol jobbra, hol balra visz az út. "megyek az úton", azaz élem az életemet, és bizony nemcsak barátokkal találkozol, hanem ellenségekkel is, akik így, vagy úgy bántani akarnak. Mivel nem állsz ellen a tollas támadónak, valószínűleg kiszolgáltatottnak érzed magad a való életben bizonyos támadások miatt.

Álmod jelentése: félelem a titokzatos jövőtől, és a rosszakaróktól, akikkel szemben nincs kellő fegyvered!

2010. dec. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!